Alain Delon - jeho život a filmy

Alain Delon - jeho život a filmy
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111124/alain-delon-jeho-zivot-a-filmy-111124.JPG 4 13 13

Biografie, filmografie, diskografie, přehled divadelních a televizních rolí. Kniha je doplněna fotografiemi.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Mustang

Alain Delon - Seine Filme-seine Leben , 1985

Renike
11.06.2022 4 z 5

Slabší a kratší biografie mého oblíbeného francouzského herce Alaina Delona..četla jsem už i lepší

andrii24
06.09.2019

James Dean země sladké. Ten nejlepší francouzský ročník, který ví, jak se emocí na plátně zhostit. Trvalka v zahradě filmového umění. Výstavní talent podpořený atraktivní fyziognomií. Vlas havraní, stříbrným odstínem září nyní, oči soustředěné, do té nejhlubší modré laguny plně ponořené. Okamžik dechberoucího pohledu, co za to stojí. Přesně, přísně střižená elegance a šarm v režii tajemného chladu. Osudové opojení. Časy přítomnosti, za hradbami rozlehlé usedlosti, daleko od hlučící modernosti, se svými čtyřnohými přáteli, věrný jejich společnosti.

intelektuálka
06.08.2017 4 z 5

Charismatický úspěšný muž - herec, obchodník. Bohužel v soukromé sféře problematické dětství, válka v Indočíně, nevěrník a lamač srdcí žen. Ale přiznejme
si, že už jeho film "V plném slunci" vůbec nezestárnul. A "Dobrodruhy" na ty nikdy nezapomenu.

niknikita
06.04.2014 4 z 5

Kdo má rád krásného a charismatického Alaina Delona a rád nahlédne do jeho života, ten si přijde na své, přestože tahle knížka není žádný literární skvost. Pro mne ale stojí za to, mít ji doma :-)