Hříšná noc

Hříšná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485921/bmid_hrisna-noc-zrz-485921.jpg 4 512 512

After Hours série

Občas trochu zlobit není špatný nápad… Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena vzít si, co chce. Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu. Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Night of Sin , 2014

Nissi
08.03.2022 3 z 5

Noo, tak to byla rychlost, škoda že nebylo více děje a tudíž více stránek. A vím, že Elle to umí. Bohužel vzhledem k tomu co vidím to i u dalších dílů bude rychlá smršť. Připadá mi, že na této sérii si Elle moc záležet nedala, což je škoda. Jinak samozřejmě kniha je čtivá, přečtená na jeden zátah.

petraLI
08.03.2022 2 z 5

Tak to bylo opravdu krátké. Děj nebyl nějak poutavý, nic moc se nedělo, ale jako takový relax před spaním? Proč ne!

MarKy95
08.03.2022 2 z 5

Hodně velké zklamání, jakoby to ani nenapsala Elle. Málo stránek a děj o ničem.

georginaa
08.03.2022 4 z 5

Je to spíš jak povídka, jen aby něco vydala. Jeden večerní sen a je napsáno. Žádné hluboké myšlenky v tom nehledejte. Pouze dva se potkají a mají spoustu sexu...a o tom to je. Kdyby Gage občas nešel do ringu, tak by to byla samá nuda.

Knihy_nad_zlato
06.03.2022 2 z 5

Tohle, že napsala Elle Kennedy?
Četla jsem od autorky všechny knížky přeložené do češtiny. Všechny se mi líbily, takže jsem i od téhle měla vysoký očekávání. Ale tohle teda ne.
Gage ani Skyler nebyli zajímaví. Teda mohli by být, ale vůbec nic tam o nich nebylo. Což by asi mělo, když je ta knížka jen o nich. Takhle plytký postavy se opravdu jen tak nevidí.
Chemie? Jo, trochu. Láska? Ani náhodou. Ta takhle nevypadá. Nějakej vývoj? Pardon, ale ne. To, že na konci si jedna z postav uvědomí, že se zachovala blbě, a že druhou postavu miluje a může s ní být? To není žádnej vývoj. Prostě ne, tady tyhle věci nefungovaly, jak měly.
Prostředí by mohlo být super. Kdyby bylo popsaný víc než jen velmi letmo.
Myslím, že vedlejší postavy by mohly být fajn, ale opět, když jsou zmíněný jen okrajově, tak jak si tím můžu být jistá?
No, nevím jestli se pustím do dalších dílů. A pokud, tak jen kvůli autorce (a možná maličko, protože další díly jsou o zdejších vedlejších postavách).
Každopádně od autorky doporučuju jakoukoliv jinou knížku, než je tahle.
1,5/5⭐

Raislin
03.03.2022 3 z 5

Naprostá oddechovka. Od této autorky bych čekala víc. Na druhou stranu v dnešní době naprosto vhodné čtení k úniku od toho co se děje. Takže za mě nenadchne neurazí.

0197
02.03.2022 4 z 5

Začnu tím, že na další knihy od Elle jsem se moc těšila. Přeci jenom je to moje top autorka, sázka na jistotu. Už z hodnocení na goodreads a komentářů jsem věděla, že to bude slabší série. Tak že jsem se na to připravila a asi takhle - zatím nejslabší kniha od autorky, ale zase vyloženě špatné to nebylo. Připravte se, že to nevykazuje typické poznávací znaky této autorky. Není tu hokej, je to psané ve 3. osobě a chybí tomu její proslulý humor a boží dialogy. Na druhou stranu, napsala to ve svých začátcích.

Příběh slupnete za chvilinku, čte se to rychle. Má to málo stránek, příběh je nekomplikovaný a prostředí klubu zajímavé. Hlavní postavy jsou sympatické, ale chtělo by to více stránek, aby je člověk lépe poznal. Přeci jenom má to 160 stránek, některé věci jsou dost zrychlené.
Celou knihu bych přirovnala k Defy od L. J. Shen. Tudíž takový úvod k celé sérii. Uvidíme, jaké budou další díly.

Domča153
02.03.2022

Já to snad ani nezvládnu dočíst. Jsem přesně v půlce knihy a musím se do dalších stran nutit.
Hrozně jsem se těšila na další “nabušenou” sérii od Elle a přišlo bohužel zklamání.

terikus
28.02.2022 4 z 5

Jak už zde bylo napsáno...nekomplikovaná jednohubka, neurazí nenadchne. Asi jsme všichni zvyklí od Elle na něco jiného, ale přečíst se to dalo.

denikknihovnice
25.02.2022 3 z 5

Upřímně ve srovnání s tím, co Kennedy předvedla v sériích Briar U. a Off Campus se Hříšná noc jeví opravdu jako jen slabý odvar plný sexu, doplněný trochou toho dramatu vyřešeného dokonalými náhodičkami a nijak extra hlubokými postavami a jejich vztahem. Na druhou stranu kdo má náladu na spoustu skvělého sexu a chce stihnout přečíst nějakou tu jednohubku ještě před obědem, tohle je knížka pro vás, protože ta erotika vážně stojí za to.

Zomy
25.02.2022 2 z 5

Tak tohle se nepovedlo.
Tohle není Elle Kennedy - není tu hokej (to by nevadilo), není tu láska (to teda vadí a to, co je mezi Gagem a Skyler je opravdu slabý odvar), není tu vtip (vůbec!!!) a hlavně - a to je věc, kterou u Elle postrádám nejvíc - nejsou tu žádné funkční, inteligentní a jiskrné dialogy...

Působí to jako nějaké psaní na zakázku - rychle nám napiš nějakou jednoduchou erotickou novelu... Jedna noc s ním je taky taková prostá jednohubka, ale pořád v ní cítím autorčiny rysy a není tak špatná.

Tohle tedy špatné je (dílo je docela staré, budiž to bráno jako polehčující okolnost). Gage mi ani nebyl sympatický a já se vyloženě těšila, až to dočtu a knížky se zbavím.

NikolaSkop
23.02.2022 3 z 5

Velka, velka, velka rychlovka. Vsechno slo az moc rychle,.. Knihu jsem objednavala jako predprodej spolecne s jinou takze jsem musela chvilku cekat a odmitala jsem kouknout dopredu na recenze ostatnich tady.. protoze Elle nikdy nezklame.. ovsem, spletla jsem se .. :( Pribeh nijaky a kniha VELMI krátká,.. ale budu v serii pokracovat protoze dalsi dily maj o cca 100 stranek vic, tak snad me Elle znovu nezklame! :)

Kiwicatko
23.02.2022 4 z 5

Prijemna jednohubka…neni to sice kvalitka stylu Off-Campus, ale i tak to bylo pro me prijemne cteni. Nekdy i par stranek potesi a bohate staci ke zlepseni nalady. A ja postavy stylu Gage miluju, takze jsem byla spokojena :)

LenRan
22.02.2022 3 z 5

Tak jo no, asi to pro jednou přežiju, že toto napsala Elle....naše Elle, sázka na jistotu!
Bylo to ještě v době před Off-Campus, budiž ti odpuštěno:) Aspoň víme, kam se to posunulo a jak jinak užásná spisovatelka teď jsi :)

Ren95
22.02.2022 3 z 5

Elle Kennedy je skvělá, ale tahle kniha je trošku zklamání. 160 rychlých stránek, které jsou v podstatě o ničem, sotva příběh začne, už je zase u konce. Jediné + je, že to má happy end.

Kris204
21.02.2022 3 z 5

Souhlasím s komentářem Ketfl.. tohle psala Elle Kennedy?
Je to spíš povídka, jednoduchý příběh bez pořádné zápletky.. Elle to umí lépe, doufám, že další knihy budou lepší..

Ketfl
21.02.2022 3 z 5

Prosím vás, tohle že psala Elle Kennedy? Jako nechci říct, že by to bylo špatně napsané, to vůbec, ale mě to přišlo spíš jak "výcuc" z knihy, jako by tomu prostě kus chyběl. Jako jo, četlo se to samo, ale na takové dílečko je to až snad škoda papíru. No, nic. Počkám si na nějakou další tvorbu, která se snad zpátky přiblíží úrovni Off-campus nebo Briar U.

Petra38
20.02.2022 3 z 5

Souhlasím s jednohubkou,příběh byl nezvykle krátký a podle mého dost jednoduchý příběh, kdy autorka nevyuzila potenciál svého vypravecskeho umu. Trochu mě zklamala ale asi mám u ní nastavenou vysokou latku. Jsem zvědavá na pokračování ale myslím, že rereadingem tohohle dílu se zdržovat nebudu...

Ralemo
20.02.2022 4 z 5

Jednohubka, jednoduchý, hezký příběh, který měl vše co kniha má mít. Zajímavý začátek, drama, zápletku a nakonec šťastný konec. Skyler přesně věděla co a koho chce a pevně šla za tím. Gage se snažil odolat a udržet si svoji masku drsňáka, každopádně Skyler se povedlo prolomit všechny jeho zdi.

Romantika k odpolednímu kafíčku, určitě doporučuji. :)

nina3905
20.02.2022 4 z 5

Predvídateľná, "ošúchaná", nenáročná romantikuš oddychovka na odreagovanie. Teším sa na pokračovanie.

Elle Kennedy
kanadská, 1982