Hříšná noc

Hříšná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485921/bmid_hrisna-noc-zrz-485921.jpg 4 512 512

After Hours série

Občas trochu zlobit není špatný nápad… Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena vzít si, co chce. Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu. Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Night of Sin , 2014

katallinka
21.10.2022 3 z 5

Kdyby to byla první kniha od autorky, tak bych byla nadšená, ale vím, že to umí mnohem lépe, takže tentokrát průměr. Nicméně opět velmi čtivé.

ewi
17.10.2022 2 z 5

i ked tato seria vychadza u nas az po seriach Off- campus a Briar-U, je vidiet, ze ju autorka pisala skor...pre mna trochu lacna jednohubka plna klise, autorka to v spominanych seriach dokaze ovela lepsie....

Dela90
09.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Anotace:
Skyler je hodná holka, vždy opatrná a rozhodně není na sex na jednu noc. Jenže všechno se změní, když v klubu spatří Gage. Který ji naprosto učaruje tím, jak ji svlíká pohledem. Je to bývalý zápasník a taky jeden z majitelů exkluzivního nočního klubu. Ona je pro něj anděl, kterému nemůže ublížit a už vůbec se s ní zaplést. Ale taky na něj působí jako magnet a chce ji znovu a znovu vidět. Jenže má stíny z minulosti, které se derou na povrch a proto chce Skyler ochránit stůj co stůj.

Skvělá oddechovka, která mě už začátku úplně pohltila. Doslova jsem ji hltala. Ač byl příběh dosti jednoduchý a taky předvídatelný. Měl příběh, Gage měl svou minulost a závazky vůči bratrovi. Nedokážu si ani představit, co je to nemít rodinu, která Vás podrží. On svého bratra, ale neměl vychovávat, jen chránit. Bohužel někdy se to tak stane. A pak Skyler zachránila Gage. Gage, který si nikdy neřekl o pomoc, protože neměl od mala ke komu vzhlížet. Oddechovka s přidanou hodnotou, s příběhem, erotikou, láskou a nebezpečím.
Hodnocení: 4⭐
IG: @adule.books

Rapeh
03.10.2022 4 z 5

Jeden večer a byla kniha přečtená. Bohužel se budu opakovat - romantické, čtivé, trocha erotiky, příjemné oddechové čtení

MAU256
10.09.2022 5 z 5

Tak tohle byla krásná jednohubka. Bylo v ní vše. Drogy, násilí, sex, zlomená srdce, odpuštění, no a samozřejmě nakonec nechyběla ani láska. Můžu jen doporučit.

VercaV
09.09.2022 3 z 5

Taková jednohubka, nenadchne, neurazí. Ale špatné to nebylo. Bylo to hodně krátné, děj byl jednoduchý, předvídatelný a stručný, nic co by se nedalo předpovídat. Všechny postavy, ať ty hlavní nebo vedlejší, jsem si docela oblíbila. Moc mě bavila ta jejich trojka z kluku, Gage, Reed a AJ.
Klasická kniha od Elle, pořád stejné erotické popisy a výrazy. Je dobře, že jsem toto četla až po ostatních sériích, kterou s tímto nejdou porovnat. Ale i tak jsem si to užila, rychlé, pohodové čtení.

princesse
07.09.2022 3 z 5

To tedy byla jednohubka. Opravdu nic těžkého a opravdu nic přínosného. Prostě si jen chvilku počtete. Jednoduchý a předvídatelný děj.

andreamrs
05.09.2022 3 z 5

Zápletka není ničím vyjímečná, ale já to od podobných knih nikdy nečekám. Pak dokážou naopak moc mile překvapit. Ten koncept zlobivé holky na jednu noc se mi líbil. Řekla bych, že v týhle sérii autorka odhlauje takové tajné skryté touhy, které občas napadnou každého z nás - jaké by to bylo, kdyby...?

Po pravdě mi kratší formát vadil jen z toho důvodu, že jsem si nestihla vytvořit nějaké pouto k hlavním postavám Skyler a Gage. Taky nelze od knihy čekat nějaký podrobný či převratný příběh. Jednoduše vzhledem k rozsahu na to nebyl prostor.

avalonek
19.08.2022 4 z 5

Takový klasický žánr,potkají se,zapálí se jim lítka,hned na to hupsnou a řeknou si,že to bude jen o sexu,ale o něm to samozřejmě jen není a pak se poznávají a zamilovávají.K Elle se mi to teda moc nehodilo,ale stejně,já mám tyhle knihy ráda.Jednohubka,ale pěkná..

LilianaFalcon
14.08.2022 4 z 5

Fajn erotická novelka. Co nebylo napsané na papíře, si čtenář mohl jednoduše domyslet. Vysvětlené bylo dle mého vše dostatečně.
Jednu hvězdičku jsem ubrala, protože ty erotické scény mě nechávaly chladnou a protože Sky na můj vkus až moc dolézala.

dikyna
13.08.2022 5 z 5

Bylo to super,ale nějak moc krátké. Ten konec byl takový moc rychlý.

Bettybook
24.07.2022 4 z 5

Vůbec nechápu negativní komentáře, protože tohle je přesně Elle Kennedy, akorát v kratší verzi. Souhlasím s tím, že by autorka mohla dát zápletce příběhu víc, ale jinak mě kniha nezklamala a těším se na další díl této série, který má být o Reedovi.

Aranel15
22.07.2022 2 z 5

Prvoplánová erotická jednohubka bez příliš rozpracovaného děje

Knihomolka97
11.07.2022 3 z 5

Jednohubka od mé oblíbené autorky nezklamala. Jasně, není to žádné veledílo, ale splnila to, co jsem od ní očekávala. Slupla jsem ji jako malinu za jeden večer.
Od začátku to bylo žhavé, mezi hrdiny to krásně jiskřilo a jejich sbližování se mi moc líbilo. Hlavní hrdinka Sky mě překvapila, vůbec se toho nebála a šla si za svým cílem stůj co stůj. :D Gage byl tvrdý oříšek, který dlouho odolával, ale není se čemu divit.
Moc se těším na další díl, který věřím, bude o něco lepší než tento.
3,5⭐/5⭐

Kristy.Seb
01.07.2022 4 z 5

Žhavá krátká jednohubka, ale od Kennedy slabota.

johana3160
01.07.2022 3 z 5

Tohle se Elle moc nepovedlo. Jasne jde v tom poznat jeji ruka, ale ma i mnohem lepsi.

mia.com
28.06.2022 3 z 5

Kratka predvidatelna eroticka jednohubka, ktera extra nenadchne, ale ani neurazi, kdyz mate zrovna na neco takoveho naladu. Proste prumer.

Myška43
18.06.2022 4 z 5

,, Jen to, že jsem s nikým nebyla jen na jednu noc, ještě neznamená, že nejsem ten typ. Co když to zkusím a zjistím, že to zbožňuju? Co když zjistím, že se mi ten aspekt šup šup - díky líbí? "

Spíše bych to považovala za povídku, než za plnohodnotnou knihu. Než jsem se stačila pořádně začíst tak šup šup a je konec. Rozhodně si přečtu i další díly. Vím, že to není nic originálního, ale knihy této autorky prostě musím přečíst všechny. Je mou oblíbenou.

Alieen
09.06.2022 2 z 5

Příliš krátké, příliš uspěchané, neoriginální. Taková průměrná, spíš podprůměrná šeď. Žádný náboj, nápad, žádná emoce, alespoň pro mě ne. Neurazí, ale rozhodně nenadchne.

Pedruska01
05.06.2022 3 z 5

Na knížku jsem se celkem těšila. Znělo to dobře a taky autorku už mám vyzkoušenou, takže mám celkem dobrou představu. Dost mě teda při prvním setkání překvapila, jak úzká to knížečka je. Ale pořád to nebylo to nepříjemné překvapení, když jsem začala číst. Na styl vyprávění jsem si musela zvykat a taky jsem v tom textu vůbec nepoznávala Elle. Jako by to napsal nějaký amatér, kterému na rádoby celý příběh stačí cca 150 stránek. Ne, tohle tedy rozhodně nebylo ono. A fakt to nestačí.
Hlavní hrdinka Skyler si mě nezískala, respektive jsem jí nic z toho nevěřila. Žádné sympatie, jen jsem ji prostě sledovala a to bylo sakra málo. Studentka s brigádou v nějaký restauračce. To, že si hrála na slušnou holku, která vlastně krom svých povinností nežije, nikam nechodí apod. bych ještě brala, ale! Rozhodně při tomto prezentu se náhle, velmi rychle obrátí v pravý opak, který je tak neskutečně sexy a vyzývavě oblékán, vymetá noční kluby a pohledem svléká cizího chlapa, to už bylo moc, a taky to, když v jeho přítomnosti otevřela pusu - nestačila jsem se divit. Spontánně si domluví "vztah" založen na sexu, ale po pár dnech už týpka miluje a chce prostě víc. No, velká rychlovka a taky velký špatný.
Druhý hlavní hrdina Gage s hrozným jménem byl na tom vlastně podobně jako Sky. Nestihla jsem si ho ani snad oblíbit, protože ta rychlost, vývoj událostí a chování, to vážně nedovolovalo. I když nejspíš toho zajímavého v sobě měl víc než jeho protějšek. Týpek, co má temnou minulost a vlastně i nebezpečnou přítomnost, ale jinak zlaté srdce. Spolumajitel nočního klubu a rváč. Nechce se vázat, mít vážné vztahy, protože to prostě neumí. Jasný, chápu, ale.
Tahle kniha byla špatná v tom, že neměla prostor, takže to, co se normálně objevuje v plnohodnotném příběhu, bylo naňahňáno na pár stránkách a výsledek stojí za velký prd. I když se jednalo o tu klasickou šablonu, kterou všichni známe, ale i tak chceme vědět všechno a pořádně. Rychlý vývoj zabíjel případnou uvěřitelnost. Vypadalo to jako když se to vytrhne z kontextu a nic víc, nic dál. A to byl ten kámen úrazu. Samozřejmě děje okolo nebylo moc, zato sexu se tam překvapivě vešlo naopak dost. Místy to bylo až přitažené za vlasy.
Nechápu, proč se vůbec někdo rozhodne něco takového napsat, a to z mnoha důvodů. Buď přece pořádně nebo vůbec. Musím se přiznat, že jsem zklamaná. Tahle podané se mi to moc nelíbilo a vlastně ani nebavilo. Být to delší, dostat ten prostor, tak je to hned o něčem jiném a jistě by to bylo fajn. I když musím říci, že některé prvky jsou dobré, že by to člověka zajímalo více, do hloubky. Však bohužel, nic víc než okrajovou zmíňku nedostane.
Taky se bojím zbytku série, jestli to bude na stejný způsob - horká jehla - anebo co. I když mě trochu zajímají další pánové/majitelé klubu Hřích, hodlám být už obezřetná. Nechci dostat do ruky další Ellin průšvih.
Pro skalní fanoušky autorky nedoporučím, čeká je hořké zklamání. Jako by to nebyla ona. Pro zbytek, který hledá něco u čeho dokážou vypnout a není to dlouhé, je toto nejspíš ideální. Za mě teda ne, takže i když to nebyla taková katastrofa, že by mě to otravovalo a nemohla jsem to dočíst, tak i hodnocení dávám k tomu horšímu průměru, který má dost odřené uši. :(

Elle Kennedy
kanadská, 1982