Třešinka

Třešinka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185626/bmid_tresinka-5Re-185626.jpg 4 258 258

Elaina Morrisonová miluje Neila McManuse celý svůj život. Nevzpomíná si na dny, kdy by ho nemilovala. I přes tragické události a dlouhé roky odloučení její láska trvá… dokud jí osud neroztrhá srdce na kusy, neotřese jejím dokonalým snem a nenaučí ji, jak těžké je nechat jít. Oba velmi brzy pochopí, že skutečný život se ani trochu nepodobá romantickému snu. Většinou způsobuje kruté rány, po kterých zůstávají jen jizvy.Ale Neil se nevzdává. Dokáže na Elainu čekat celé roky. Je voják a vždy si dokáže najít cestu skrz bitevní pole. A získat dívku svého srdce je dost podobné. Pustí se tedy s plnou vervou do boje, aby dokázal Elainu přesvědčit o tom, čím on si je už dlouho jistý. Že bude navždy jeho Třešinkou. Kniha vypráví o vedlejších postavách série Aféra Blackstone.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cherry Girl , 2013

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Miluji a maluji a miluji :)

gumir
10.01.2015 5 z 5

Jedním slovem BEST .... u téhle knihy sem byla nalepená jak vosa na medu. Obsahuje jak smutné tak i veselé a erotické pasáže a ty jsou moc hezky napsané :) doporučuji !! :)

alnahu
22.12.2014 5 z 5

Třešínka - krásná přezdívka pro dívku.Román plný lásky ,citu i žárlivosti, mě naprosto nadchl.Doporučuji všem romantickým duším.

Ivy
28.11.2014 4 z 5

Miluju ty příběhy, kde se dají dohromady kamarádi z dětství. Bylo mi jasné, že kniha má je podat doplňující informace o vztahu Neila a Třešinky, co se odehrával na pozadí Aféry Blackstone, ale mě by nevadilo přečíst si podrobnější, rozšířenejší verzi. Jsou oba tak kouzelní, že by jim více stránek jenom prospělo.

LibraryGirl
28.09.2014 5 z 5

Neila si musíte zamilovat:-) Je to stejné zlatíčko jako Ethan. Elaina mi přišla trošku chladná v Aféře, ale tady se krásně rozvinula její postava. A ta jejich minulost byla fakt super. Milovali se už tak dávno. Neil jen počkal, až jeho holka prostě dospěje. Fakt sladké. Doporučuji. Celá Aféra je opravdu pěkná série a tato kniha ji jen krásně doplňuje. Je to prostě Třešinka:-)

kacaaba
26.09.2014 5 z 5

Moc mi to líbilo. Taková romantická oddechovka. :D

petrzel
28.08.2014 5 z 5

Perfektní oddychovka.

Lennji
15.08.2014 4 z 5

Krásné..kniha přečtena během dvou dnů, romantika na které se nedá nic zkazit :-)

Nuttelka
12.08.2014 5 z 5

Zaslouženě plný počet bodů, "knížečka" mě chytla hned od začátku a nechtěla pustit, ale musela jsem se přemluvit, aby mi aspoň na dva dny vydržela :-) Neil si mě získal hned od začátku a prostě, romantika jak vyšitá, vřele doporučuji!

SindyEM
22.07.2014 3 z 5

Neprečítala som knihu síce na jeden dych a k dočítaniu som sa musela doslova nútiť, ale zlé to určite nebolo. Strašne romantické? Presladené? To áno..ak hľadáte erotickú rozprávku s toľkými popismi lásky, až sa vám hlava zatočí, tak po knihe určite siahnuť musíte. Dalo sa to ale čakať, Raine Miller má sklon písať podobne presladené romány. Očakávala som však od toľko ospevovanej knihy viac. Oddychovka, podobne ako Dokonalá vášeň (Dokonalá vášeň sa mi však z neznámych dôvodov pozdávala viac).

MisuleB
05.07.2014 5 z 5

Wow. To snad bylo lepší než Aféra Blackstone, která krom prvního dílu byla fakt skvělá, obzvlášť trojka. Fakt jsem dooost překvapená. Úplně skvělý doplněk série. :´)

Samira
21.06.2014 5 z 5

Třešinka mě opravdu překvapila, líbila se mi moc. Jsem fanouškem Aféry, a trošku jsem si myslela, že to bude jen takové doplnění, ale mělo to svůj vlastní náboj a nemůžu než doporučit. Oba byli kouzelní!!!

JajaAP
16.06.2014 5 z 5

Tahle kniha mě velice příjemně překvapila. Moc pěkný a romantický příběh. Aféru Blackstone mám ráda a Neila i Eleinu jako vedlejší postavy taky, ale po přečtení téhle knihy se stali mými oblíbenci. :-)

Beni
05.06.2014 5 z 5

Skvělá kniha, která prostě musela být napsána :-) Miluju příběh Ethana a Brynn (aféra Blackstone), ale tenhle příběh o Neilovi a Elaině je taky skvělý. Doufám, že se spisovatelka v pokračování série Blackstone ještě o těhle dvou postavách zmíní, nejlépe o tom, jak se vyvíjel (a zda se i povedl) svatební dar od Elainy pro Neila :-).................. kdo si přečte, pochopí :-D

Raine Miller
americká