Třešinka

Třešinka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185626/bmid_tresinka-5Re-185626.jpg 4 258 258

Elaina Morrisonová miluje Neila McManuse celý svůj život. Nevzpomíná si na dny, kdy by ho nemilovala. I přes tragické události a dlouhé roky odloučení její láska trvá… dokud jí osud neroztrhá srdce na kusy, neotřese jejím dokonalým snem a nenaučí ji, jak těžké je nechat jít. Oba velmi brzy pochopí, že skutečný život se ani trochu nepodobá romantickému snu. Většinou způsobuje kruté rány, po kterých zůstávají jen jizvy.Ale Neil se nevzdává. Dokáže na Elainu čekat celé roky. Je voják a vždy si dokáže najít cestu skrz bitevní pole. A získat dívku svého srdce je dost podobné. Pustí se tedy s plnou vervou do boje, aby dokázal Elainu přesvědčit o tom, čím on si je už dlouho jistý. Že bude navždy jeho Třešinkou. Kniha vypráví o vedlejších postavách série Aféra Blackstone.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Cherry Girl , 2013

tinka1974
01.06.2017 5 z 5

mně se to líbilo. Na přebalu jsem si přečetla, že je to od autorky erotické série, a nevím proč jsem si myslela, že tohle bude o něčem jiném. V zásadě to bylo milé čtení, které nakonec dobře dopadlo. A největší důvod, proč jsem si knížku přinesla z knihovny, byl ten úžasný přebal. Krásné tetování. Vlastně to bylo právě tohle, co mě přimělo začít číst a vydržet.

havrmoni
05.05.2017 5 z 5

Sladká, nenáročná, relaxační, oddychovà a romantická. A mě se líbila a moc. Asi jsem byla ve správném rozpoložení pro čtení takové pohádky a byla mou poslední třešinkou od této autorky. Musìm počkat aź vydají něco nového. :(

Mikik
27.01.2017 3 z 5

Neurazilo, ale ani nijak extra nenadchlo . Četlo se dobře, ale od začátku víte, jak to dopadne:-).

hruskovalucie93
07.08.2016 5 z 5

Tahle kniha me hodně překvapila. Moc jsem od ní nečekala a když jsem ji začala číst, bála jsem se tématu 50 odstínu šedi a typické přeslazenosti. Sladké a trošku naivní to bylo, ale tak příjemně a hezky. Je to plné hluboké lásky. Líbila se mi témata náhlé smrti tatínka hlavní postavy a také lehkého alkoholismu u maminky hlavni postavy, které knize vzali naivitu a víc přiblížili realitu dnešní doby.

Booker
17.07.2016 4 z 5

Příběh spojující postavy s Blackstone..velice mě potěšil děj knihy od samého začátku, láska, která začala už v dětství a děj se rozvíjí dál. Příběh se postupně vyvíjí a nakonec jsem knihu přečetla během jednoho dne, zkrátka příjemné čtení.

kik68
12.07.2016 5 z 5

Už když jsem četla Aféru Blackstone tak jsem věděla o téhle knize a když na ní přišla řada měla jsem obavy, aby mě zaujala, ale zbytečně. Bylo to moc milé a zajímavé k předchozí sérii.

dasa4663
03.07.2016 3 z 5

Takový průměr, děj předvidatelný. Patří to mezi horší knížky co jsem četla :)

VenuseV
13.06.2016 4 z 5

Celkem dobře se to čte. Ale podle recenzí jsem čekala víc.

Red_Fox
08.06.2016 3 z 5

Průměrný román pro ženy. Zabije volný čas, ale nijak zvlášť nepřekvapí, průběh příběhu byl předvídatelný. Srdceryvný doják nečekejte (i když každý to může vidět po svém). Oslovování Třešinky nakonec začalo být otravné.

Hned pod titulkou Třešinky byla poznámka, že knihu napsala autorka erotické série Aféry Blackstone. Čekala jsme tedy, že bude tato kniha erotikou jen sršet. A to nemám na mysli jen sex, ale celkově to napětí kolem. To se však nekonalo, v tomto směru to bylo v knize tak nějak plytké ...

Aféru Blackstone jsem však nečetla, takže tyto dvě knihy nemůžu srovnávat.

Mellisek
25.04.2016 3 z 5

Četla jsem aféru BlackStone ktera me uchvalita. Cetla jsem kladne recenze a tak jsem ji zakoupila. A je to pekny pribeh E. a N. Po tom co je popisu B. V Afere Blackstone , ale na me az moc sladky pribeh. A tim ze jsem cetla AB me bylo jasne jak to skonci a tim je pro me mene zajimava. Pekne pocteni, ale jak jsem jiz napsala na muj vkus moc sladke :)

cukrovka
25.04.2016 4 z 5

Příjemná a čtivá romantika.

Mišule_11
30.03.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila! :-) I když jsem nečetla celou sérií od autorky, nevadilo mi to! Kniha na mě zapůsobila a hned jsem padla do děje! :-) Příběh Elainy a Neila se mi líbil, i když to někdy autorka vzala rychleji než bych si představovala! Byla jsem ráda, že nakonec bylo všechno, tak jak mělo! :-)

liie
10.11.2015 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Byla to opravdu pohodová kniha, kterou jsem přečetla za jedno odpoledne, nešlo se od ní odtrhnout. Je to psané ve stejném duchu jako série Aféra Blackstone, kterou doporučuji, jestli jste ještě neměli možnost to číst. Všechny 4 díly jsou skvělé.

jitka7
02.08.2015 5 z 5

Nádherný doplně celé série... asi musím přiznat, že tento díl se mi líbil ze všech nejvíc. Jen lituji, že to bylo tak krátké a nebylo to víc rozvinuté. Jedním slovem prostě nádhera. Doporučuji!!!!!!

Makyt
29.07.2015 5 z 5

Erotická oddechovka plná lásky a citů...tohle jednou zažít... B-)

petvet
02.07.2015 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem-byla krásná,pohádková.
Mám ráda styl,jakým R.Miller píše (pasáže z pohledu Elainy i Neila...také,jak tam byl propleten děj Aféry Blackstone).Jsem nadšená a všem doporučuji!!
Kniha patří k mým top :)

Bet
19.06.2015 4 z 5

Konečně jsem se dočkala :) Přiběh Eleiny a Neila jsem si opravdu zamilovala moc mě to bavilo. Zápletka mě bavila, Rain se to opravdu zase povedlo.

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

No konečně jsem se dočkala této knihy. Příběh Elainy a Neila byl opravdu skvělý.
I když tehdy, jak se Neil vrátil měl jít za Elainou a říct jí pravdu o "jeho synovi" ( kdo četl pochopí ).
To bylo jediný, co mě trochu vadilo.
Ale byl to tak nepatrný nedostatek, že se to neodrazilo v hodnocení a těch 5* si kniha opravdu zasloužila :).

Lenka.Vílka
06.02.2015 3 z 5

Naprosto dokonaly a sladky dovetek. Ale...na to v jakem casovem rozpeti se dej odehrava, mela malo stran. A to me moc mrzelo. Pribeh mi sam o sobe sednul a libil se mi. Ale bylo to strasne rychle. Autorka zminuje, ze tahle kniha nebyla v planu. Ale vznikla a me to nevadi. Radeji bych byl za to, kdyby kniha mela vic stran nebo dilu, protoze podstata pribehu se mi libila mnohem vic nez ta z Afery. Nejake pokracovani by me neurazilo. Udelalo by mi velkou radost :-)

Zuzara
29.01.2015 4 z 5

Kniha nezklamala, začátek se mi zdál příliš sladký, teprve v průběhu čtení jsem pochopila proč tomu tak je. Rozhodně doporučuji.

Raine Miller
americká