Adventinky II.: Kdo jsem? / Když králíci zpívají / Vánoční andílek / Nevěsta s červenou mašlí https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250890/bmid_kdo-jsem-kdyz-kralici-zpivaji-vanoc-250890.jpg 4 4 4

Vánoce přinášejí lidem nejen dárky, ale často i lásku a porozumění. Tak je to i v těchto čtyřech příbězích... Phyllis Halldorson - Kdo jsem?: Několik dnů před Vánoci najde policista Gregor v noci v parku neznámou ženu s rozbitou hlavou, která ztratila paměť. Peggy Webbová - Když králíci zpívají: Úspěšný právník john Davis nepočítá s tím, že by slavil Vánoce - pokud ho nezastihne naléhavý telefonát jeho starého strýce Roscoa. Ale místo, aby našel údajně nemocného strýce na smrtelné posteli, uvítá ho na ranči půvabná učitelka Ruth. Naomi Horton - Vánoční andílek: Když se Kathleen na Den díkůvzdání dozví, že její manžel Cage leží v nemocnici po těžké havárii, neváhá ani minutu a jede za ním - i když ho před půl rokem opustila. Vzala si ho, aby zachránila před krachem ranč svého otce, ale dopustila se chyby - zamilovala se do něj. Heather Graham Pozzessere - Nevěsta s červenou mašlí: Redaktorce Cary se rozbuší srdce strachem, když si jí týden před Vánocemi pozve do kanceláře její šéf - obává se, že dostane výpověď. K jejímu velkému překvapení ji mužný Jason navrhne, aby ona a její syn jeli s ním a jeho dcerkou na hory.... celý text

pip11
13.12.2022 4 z 5

Nejhezčí a nejvíce vánoční byl poslední příběh, ten byl moc pěkný. Třetí byl taky hezký a zbylé dva spíše průměr.

něco co stojí za to :)

12.05.2012

trošku rychlý spád než obvykle

kouzlo vánoc opět zapůsobilo