Konečná diagnóza

Konečná diagnóza https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9032/konecna-diagnoza-9032.jpg 5 12 3

Adele Monsarrat série

< 4. díl

Adele pracuje v sanfranciské nemocnici jako zdravotní sestra. Jednoho dne přivezou pacienta po mrtvici s chybně fungujícím kardiostimulátorem, který ruší všechny elektrické přístroje v okolí. Adele se rozhodne jeho strojek prozkoumat. Po pokusu o vraždu je však zřejmé, že kdosi tomu chce za každou cenu zabránit. K podivným vraždám dochází po celých Spojených státech a Adele neomylně vytuší, že v nebezpečí je mnohem víc pacientů.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Fatal diagnosis , 2006

princeznaaura
01.08.2021 4 z 5

Adele je taková superhrdinka v lékařském prostředí, všechno zná, hned se dovtípí, umí bojovat, umí zacházet s pistolí, všichni jí jdou na ruku, nemusí spát, výborně vaří, je hezká, má pěknou figuru, všichni chlapi po ní letí. čef to pěkně popsal/a, je to takový mix žánrů, a knížka vás určitě zabaví.

čef
09.01.2020 4 z 5

Kniha na pomezí mnoha líbivých žánrů – komedie, detektivka, lékařský román, romantika, terorismus a možná ještě horror. Vcelku mne tento příběh pobavil, i když to bylo místy trhlé až blbé. Určitě znáte takové ty béčkové detektivní seriály, kde je hodně srandy, trochu napětí a nakonec se všichni ulehčeně smějí. Tak takové to zde je, ovšem bez toho ulehčeného smíchu nakonec.

Linu
26.05.2014 5 z 5

Moc zajímavé téma. Kniha byla napínavá od začátku až do konce. Moc mě bavila!

Echo Heron
americká