Adamov pád

Adamov pád https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172855/mid_adamov-pad-DQU-172855.jpg 4 368 60

Sestry Masonovy série

< 2. díl

Ďalší z radu úspešných ženských románov... Lilah Masonová je jednou z najlepších terapeutiek a vie zvládnuť aj tie najnáročnejšie prípady. Aspoň si to myslí až do chvíle, kým sa jej pacientom nestane milionár Adam Cavanaugh, ktorý padol zo skaly v Dolomitoch. Zatiaľ čo mu pomáha vyhrať zápas s komplikovanými následkami ťažkého úrazu, Adam ju núti prehodnotiť jej vzťah k láske, mužom a sebe samej. Vo víkendovom dome na Honolulu nastáva nečakaný obrat nielen k Adamovmu uzdraveniu, ale aj k začiatku vášnivej lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Adam's Fall , 1988

bekule
18.03.2024 3 z 5

je to taková jednoduchá romantická oddechovka,naštěstí kratičká takže nestačí začít nudit.

petulkapeta
22.02.2023 4 z 5

Lila a Adam od prvni chvile nesnasely a nebo bylo vše jinak?
Každopádně jejich chemie nenechala na sebe dlouho čekat..každopadně super počtení.

be_pa
09.04.2021 3 z 5

Bavilo mě špičkování mezi oběma postavami i líčení práce fyzioterapeuta, který musí být z velké míry i psycholog. Celkově se jedná o knihu s vážným tématem, ale s jednoduchým předvídatelným dějem.

Bebe2004
29.11.2020 3 z 5

Asi to bylo fajn. Nenadchlo mě to, přesto jsem knihu přečetla během večera. Potřebovala jsem nějakou rychlou oddechovku a tato knížka svůj účel splnila. Četlo se to snadno, příběh byl taky fajn, ale postavy mi nějak nesedly.

Myška43
09.08.2020 4 z 5

Moc pěkně napsaný příběh. Adam a Lila jsou mi velice sympatičtí a oba mají můj obdiv, jak se se vším poprali.

janina66
11.07.2020 4 z 5

Příjemně čtivý příběh Adama po úrazu páteře a jeho fyzioterapeutky Lily. Líbilo se mi jejich špičkování a vtipné dialogy. Něco málo o důležitém poslání fyzioterapeutů a jejich svaté trpělivosti s pacienty. Hezké kratší čtení.

Kudík
10.07.2020 4 z 5

Lily i Adam se představili již v předcházejícím díle. Opět kratší titul na pár hodin. Tentokrát se závažnějším tématem, a to ohledně Adamova úrazu a následné terapii. Líbil se mi popis a možné těžkosti při práci fyzioterapeutů. Co jsem naopak nějak nepobrala, bylo to ohledně Lily a jejích "zkušeností".

petraj30
21.06.2020 4 z 5

Nemůžu napsat, která kniha byla lepší nebo horší, protože obě měly něco do sebe, ale bylo to hodně předvídatelné. Od prvního dílu člověk tušil, jak to zřejmě dopadne. To jiskření tam mezi nimi bylo od začátku. Jen mi tam něco připadlo hodně přitažené za vlasy.
Od Sandry Brown jsem vyhledávala krimipříběhy a když mi pod ruku přišla nějaká ta slaďárna, tak jsem ji taky přečetla, ale vzápětí na ni zapomněla. Tady mi prostě chybí nějaké to napětí a trocha té krve:-). Je to prostě ideální na nudné odpoledne.

FairyD.
04.05.2020 5 z 5

Hlavný hrdinovia sú charizmatické osoby ktoré spolu „bojujú“ a nakoniec sa zrodí láska. Samozrejme že sa boja druhému priznať s citmi, majú strach z odmietnutia a tak nastáva napätie. Pekný príbeh na oddych, ibaže na konci by sa mi hodila ešte jedna kapitola - nejak aby to naplno dotvorilo happy end príbehu .

suzanne1997
07.03.2020 4 z 5

Velice příjemná kniha ke čtení. Děj příjemně ubíhá a prostořekou hlavní hrdinku společně se zprvu věčně nespokojeným hlavním hrdinou si nelze jinak než nezamilovat. Než se čtenář naděje, přetáčí poslední stranu a samotné čtení nezabere více než několik hodin. Samotnou mě překvapilo, že existuje ještě první část této série, kniha se totiž tváří jako samostatný celek. Hodně mi chyběl epilog, který by osudy Lily a Adama uzavřel, něco, co by řeklo, jak to bylo dál ... A přimíchat trošku více jeho práce, spolu s nějakým rozvedením konce, by také neuškodilo.
Skvělá kniha, která dokáže rozjasnit jinak pochmurný den.

4xbabča
10.12.2019 3 z 5

Nebylo to úplně tak špatné, ale s novějšími díly autorky se to nedá vůbec srovnávat.

pocketka
09.11.2019 2 z 5

Po prvním odstavci víte, jak kniha dopadne a žádné překvapení vás nečeká. Jednohubka, přečtená za jeden den. Žádný literární skvost to není, ale jako mezičlánek mezi dvěma složitějšími knihami ideál.

nani_nka
03.09.2019 3 z 5

Romantická jednohubka tvorená zväčša z dialógov, vďaka ktorým ide čítanie ako po masle. Knižka ma však nejak zvlášť nenadchla, ale ani neurazila, hoci takéto námety zbožňujem. Lila, hlavná hrdinka s až príliš podrezaným jazykom, prijme miesto terapeutky potom ako známy jej sestry, majiteľ sietí hotelov - miliardár Adam, utrpel ťažké poranenie. Medzi oboma vládne spočiatku nepriateľstvo , ktoré pomaly prechádza v lásku.

pingu1
03.03.2019 3 z 5

Nafoukaný milionář v rukou svérázné fyzioterapeutky - téma pěkné, provedení kapku horší. Některé dialogy mi nesedly, až moc červená knihovna...

LenkaV.1
03.02.2019 4 z 5

Četla se mi moc hezky, měla spád, i když příběh, jak už tu zaznělo, byl předvídatelný - což ale u tohoto žánru bývá zvykem :-) Jako bonus moc pěkně vystižena psychologie pacienta po vážném úrazu.

Median
15.01.2019 4 z 5

Tahle kniha mi přijde v kontextu Brownové tvorby slabší, musela jsem se nutit, abych ji dočetla. Příběh je nemastný neslaný, předvídatelný a vedlejší postavy mě vysloveně vadily.

babiočka
27.12.2018 2 z 5

Až na množství tiskových chyb šlo o milé odpočinkové počtení po vánočním "maratonu".

Andrea963
16.10.2018 5 z 5

Bavila mě!! Fakt skvělá!! Miluju když to mezi hlavními hrdiny takhle jiskří. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a četla jsem do 4 do rána abych ji prostě dočetla:-)

ivana1924
09.10.2018 5 z 5

Oddechovka na podzimní (ale i jiný :)) odpoledne.

denča1000
21.06.2018 4 z 5

Klidná oddechová romantika. Krátká, výstižná, nic se v knize zbytečně dlouho nevleče.

pro ženy milostné romány

Sandra Brown