... a co o tom říká Bible

... a co o tom říká Bible https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46939/a-co-o-tom-rika-bible-46939.jpg 4 5 2

Původní texty vybral Derek Williams Narazili jste na nějaké téma a zajímá Vás, co o tom říká Bible? Tato kniha předkládá nejrůznější biblické texty systemeticky roztříděné podle témat a poskytuje tak ucelený biblický pohled na mnoho teologických, praktických, společenských i duchovních otázek. Vydání první

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Česká biblická společnost

Bible on Bible

vlkodlaq
02.05.2020 odpad!

Jak řekl můj nejlepší kamarád (věřící): "věřím v něco víc, může to být bůh, ale to je jen jméno. Nemusíme všechno za každou cenu pojmenovat. Moje víra žádný manuál nepotřebuje a třeba taková bible s mojí vírou nijak nesouvisí, je to sbírka příběhů napsaná lidmi a já bibli ani církev ke své víře nepotřebuju. Bible je jen kniha. Nic víc. Církev je jen spolek lidí. Nic víc. Ani jedno si nezaslouží pozornost věřícího. Víra je ve mě a ne v knize nebo budově.

Amarok
07.02.2017 5 z 5

Skvělá kniha pro čtení jedné stránky na každý den. Obsahuje pouze vybrané pasáže z ekumenického překladu Bible. Není to tedy žádný výklad nebo nauka, ale stránky jsou seřazeny tématicky.