90 otázek pro exorcistu

90 otázek pro exorcistu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337224/bmid_90-otazek-pro-exorcistu-ble-337224.jpg 3 9 4

Opravdu existuje ďábel? Proč se někdo dostane do jeho moci? Můžeme být od jeho vlivu osvobozeni? Jaká je úloha exorcisty? A co můžeme dělat sami na svou ochranu? Proč žehnat předměty, prostory, auta – není to jen pověra? Co znamená New Age?… Na devadesát podobných otázek odpovídá stručně a srozumitelně otec Jean-Régis Fropo z Francie, který posloužil exorcismem nebo modlitbou za osvobození už více než dvěma tisícům lidí. Jiné zase poslal na psychiatrii, nicméně ze zkušenosti potvrzuje: ano, ďábel existuje a působí i dnes. Jeho moc však není neomezená a Ježíš Kristus svou církev vyzbrojil, aby proti němu mohla účinně bojovat. Pro dokreslení některých otázek uvádí autor i dvě desítky konkrétních případů, které ilustrují působení Zlého v životě jednotlivce a možnosti pomoci ze strany církve.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

90 questions à un exorciste , 2012

Medicka19
08.10.2023 3 z 5

Existují jistě lepší knihy na toto téma. Zde jsem měla pocit přílišné popularizace a tak trochu beznaděje. Myslím, že boj dobra a zla už vítěze má. O tom je evangelium.

StrYke
06.04.2020 1 z 5

Knížka mě vůbec nebavila a nic mi nepřinesla.

Dandulka
28.10.2017 2 z 5

Podle autora jsme prakticky všichni posedlí ďáblem! Podle mě to asi bude opačně. Původně jsem si myslela, že se dovím něco zajímavého, ale celá kniha je jen o tom, jak dnes světu vládne ďábel v různých podobách. Vícekrát už ne!!!!

jprst
31.05.2017 2 z 5

Pro mne jako ateistu naprosto nepřesvědčivé, spíše pochybné zdůvodňování zla mnohdy působeného i samotnou církví.

křesťanství exorcismus

Autorovy knížky