7 klíčů ke šťastnému dítěti

7 klíčů ke šťastnému dítěti https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345618/bmid_7-klicu-ke-stastnemu-diteti-VMp-345618.jpg 5 1 1

Tato kniha vás učí jak udržet přirozenou rovnováhu ve výchově svých dětí. Autorka popisuje příklady ze svého života i z profesionální praxe. Vede k výchově šťastných a zdravých dětí.

Asterixxka
14.05.2023 5 z 5

Koupila jsem ve starém vetešnictví v Karlštejně protože jsem si chtěla něco odnést. Dle názvu a přebalu bych po knize nesáhla ani náhodou. Ach jo, takovou chybu možná udělá víc lidí - je to skvost! Spojení psychologie, esoteriky a zdraví v sedmi mikro kapitolkách mi pohladilo duši a konečně rady, které nejsou dělej tohle a tamto, jinak jsi rodič na prd, ale prostě nabízí selský rozum v kombinaci s láskou. Trochu mi občas připomnělo Duška, podle mě z něj autorka vychází v mnoha ohledech a i to mi udělalo radost neb myslím, že je to správný směr. Trochu nesouhlasím s tím, že mít děti po 40 nenese žádné! ovoce, ale nemusíme mít všichni stejný pohled na všechno. Doporučuji všem rodičům!

Dana Burandová
česká, 1964