Chcete hodnotit knihy a vést si seznamy "přečtených knih" a další? Začněte zde X

52 úžasných dovolených

Cestování je zkušenost, která se rodí z hloubky prožívaných citů a podle očekávání ekonomických, časových a rodinných možností, které se u každého z nás liší. Města a metropole, ostrovy, památky přírodní, historické a umělecké: nejkrásnější a nejslavnější místa na pěti kontinentech od evropských velkoměst po pouště Tuniska a Jordánska, od pláží na Bali a Jávě po australský Queensland a rozvaliny mytických jihoamerických měst. Cestovní tipy jsou vybrány tak, aby každá cesta trvala jeden týden. Spousta praktických informací: kam jet, co vidět, nejlepší hotely a restaurace, shopping a gurmánská zastavení, výlety, noční život. To vše zarámováno vysoce kvalitními fotografiemi a mapovou přílohou méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145303/52-uzasnych-dovolenych-145303.jpg 41
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Rok vydání: ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.

Zatím zde není žádný komentář.

Autor a jeho další knihy:

E. Luraghi

Elena Luraghi