3 příběhy o Šmoulech: Černí šmoulové, Létající Šmoula, Zloděj Šmoulů

3 příběhy o Šmoulech: Černí šmoulové, Létající Šmoula, Zloděj Šmoulů https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7988/pribehy-o-smoulech-cerni-smoulove-letajici-smoula-zlodej-smoulu-7988.jpg 4 28 4

Tří příběhy o Šmoulech: Černí Šmoulové Létající Šmoula Zloděj Šmoulů VYDAL: Madách ŽÁNR: dětský, humorný POZNÁMKY: Paperback 200x280mm, barevný, 64 stran, cena 39 Kčs. Originál:3 Histoires de Schtroumpfs: Les schtroumpfs noirs - Le schtroumpf volant - Le voleur de Schtroumpfs AUTOŘI: [scénář] Yvan Delporte [scénář] Pierre Culliford [kresba] Pierre Culliford [překlad] Hana Kubánková [redakce] Anna Valentová... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Madách Bratislava

3 Histoires de Schtroumpfs: Les schtroumpfs noirs - Le schtroumpf volant - Le voleur de Schtroumpfs , 1978

denib
14.07.2023 5 z 5

Pamatuji si Šmouly jako seriál. Velmi dětský seriál v mých dětských letech. Takže jsem ke komiksu přistupovala trochu skepticky. A ejhle, ono to je vážně vtipné - i jako dospělá jsem se dobře pobavila. A to už dítě nejsem pořádně dlouho. Zřejmě budu číst, dokud nezmodrám :-)

Atlantis
14.10.2019 5 z 5

Nenechte se zmást tím, že jde o Šmoulíky. Příběhy jsou svým vtipem na úrovni lepšího Asterixe. Je zajímavé sledovat první příběh s Gargamelem, jak na něj Šmoulové reagují, protože jej neznají. Černí Šmoulové jsou klasika, kterou prostě musíte znát, další dva jsou lehce slabší, ale i tak zábavné.
Strhnul bych půl hvězdy za překlad, který je často umělý a dialogy se kvůli němu zasekávají a navíc řazení příběhů nedává smysl - ve druhém příběhu se odkazuje na příběh třetí.

niki-chan
26.07.2016 5 z 5

Moji oblíbení malí hrdinové v akci, příběh o černých Šmoulech nemá chybu :)

Kacabinek
28.04.2016 5 z 5