15 minut jógy denně

15 minut jógy denně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39895/minut-jogy-denne-39895.jpg 5 5 2

Nemáte čas chodit pravidelně do wellness centra? Nevadí, cvičte jógu 15 minut denně a radujte se ze skvělých výsledků Zlepšíte pružnost těla, potlačíte stres a naučíte se relaxovat – lekce jógy v domácím prostředí dosud nikdy nebyly účinnější! Každý cvik je detailně zobrazen krok za krokem na fotografiích Všechny čtyři programy také na DVD Ásany na rozproudění – Na zpevnění těla – Podvečerní vzpruha – Sestavy na ukolébání – Informace a tipy Účinný klasický program v prostředí domova!... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Ikar (ČR)

15 Minute Gentle Yoga

Artep071
14.08.2020 5 z 5

Výborné zpracování, vedle jednoduchého popisu poměrně velká fotěnka navede i začátečníka k pěkné sestavě. Samozřejmě přidáno i DVD . Oceňuji i provedení knihy, je lehká na cesty ideální.

JohnnyBane
02.09.2017 5 z 5

Skvělá publikace. Sice mám zkrácené vazy na nohou, takže sestava pro mě není žádná prdel, navíc na přiloženém instruktážním DVD se to jeví jako pohodička a z cvičitelky nespadne ani kapka potu ale postupem času se to podá. Sestava mi trvá sice pětadvacet minut místo patnácti a potím se jako prase ale já si věřím :).

Autorovy knížky

2010  96%15 minut jógy denně