Zbytočné Zbyteční

DISKUZE » Volná diskuze


ilikemyself
ilikemyself 13.11.2020 v 06:20

Podľa môjho názoru:
1. je zbytočné vidieť zmazané komentáre v príspevkoch pokiaľ je vidno meno užívateľa
2.neviem sa rozhodnúť čo je zbytočné a čo je navyše..aký význam má vidieť zelenú bodku že som online a vidieť status na svojom profile že som online..

Mimochodom svietil som a nebol prihlásený a mohol som listovať..

Text příspěvku byl upraven 13.11.20 v 06:23

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 13.11.2020 v 06:27

Jedničku chápu. Aby potom někdo mohl říct: "Vidíte, ten srab to po sobě smazal!" :D
(Ale jde alespoň vidět, že někdo nevede konverzace jenom sám se sebou.)
Dvojku bych chápala pouze v jednom případě. Že je u odhlášených červená tečka. Tak třeba je pro někoho jedno místo, kde je napsáno, že je někdo online málo, tak je třeba dvou :D

Text příspěvku byl upraven 13.11.20 v 06:42

ilikemyself
ilikemyself 13.11.2020 v 06:31

Vidím zmazané komentáre aj adminky..
Namiesto toho by radšej mohli byť vidno možnosti "upraviť" ..ale niekto možno by ocenil aj trikrát vidieť že je online..ešte možno v audioforme :D

Text příspěvku byl upraven 13.11.20 v 06:34

siena
siena 13.11.2020 v 06:40

Já to za zbytečné nepovažuji. Dokonce bych uvítala, aby toto oznámení bylo rozšířené na celý obsah DK. Jde mi hlavně o příspěvky, které byly smazány pro nedodržení zdejších podmínek. A ty, které si smazal sám uživatel? Mám takovou "hloupou" vlastnost, že si některé příspěvky pamatuji déle, než jiné. A už se mi stalo, že jsem reagovala s tím vědomím napsaného v minulosti, které bylo posléze takříkajíc zapřeno. Dokonce tu jeden uživatel použil toto neviditelné smazání, aby mne vzápětí označil za slabomyslnou, která si tu povídá sama se sebou. A ač mi bylo už jednou vysvětleno, že toto mazání je jakýmsi znakem intelektuální vyzrálosti uživatele, já bych se spíše klonila k tomu, kdyby tuto intelektuální vyzrálost dotyčný uplatnil ještě před samotným zveřejněním. On si totiž zpravidla "nepovídá" sám, takže tu potom zůstávají komentáře viset jako kůly v plotě.

Text příspěvku byl upraven 13.11.20 v 06:45

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 13.11.2020 v 09:30

Ale změny, že u přehledu příspěvku v diskusi skoro není vidět nick a čas, kdy to bylo, toho si nikdo nevšiml :D asi proto, že to není skoro vůbec vidět :O :D

Naias
Naias 13.11.2020 v 09:32

Ja som si to všimla a je mi to jedno.


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 13.11.2020 v 09:34

No, konečně nějakej názor! A stačilo jenom napsat tenhle prosící příspěvek! ;)

Naias
Naias 13.11.2020 v 09:38

A mám u teba ďalšiu čokoládu.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 13.11.2020 v 09:41

Jo, a po Vánocích přijdou vymahači :D



Vložit příspěvek