Knihobit


TýnaEF
TýnaEF 10.02.2017 v 23:36

Zdravím všechny, hledám lidi kteří byli tak jako já podfouknuti když si objednali balíček ze stránky Knihobit.cz a nic jim nepřišlo. Přidávám odkaz na FB skupinu kde už se nás pár sešlo a dokonce to bude jeden pán dávat přezkoumat právníkům, každopádně čím víc lidí se přihlásí tím samozřejmě lépe, takže pokud vás nebo někoho koho znáte taky okradli prosim připojte se sem
https://www.facebook.com/groups/255829594844810/
Díky

Hana H.
Hana H. 11.02.2017 v 09:19

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

woodward
woodward 11.02.2017 v 09:54

Hana H. řekla vše podstatné. K tomu můžu dodat jen upozornění, že právníci asi přijdou dráž než na 449 Kč. Každopádně je vždycky lepší vzít dřív do hrsti rozum než peněženku.

paulhunter
paulhunter 11.02.2017 v 11:26

Ta služba několik měsíců normálně fungovala a balíčky byly odesílány. Sice bych si nic takového osobně nekoupil, ale rozumím, proč jsou dárkové balíčky tak atraktivní. Navíc se jedná o dobrý obchodní tah. Možná tak dobrý, že lidé z Knihobita přestaly další zásilky posílat a už inkasují jen peníze.

Hana H.
Hana H. 11.02.2017 v 14:33

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

medvídě
medvídě 11.02.2017 v 20:35

Já jsem si Knihobita zaplatila 2x. 1. balíček byl jeden z prvních, co se posílali a viděla jsem v tom velký potenciál, protože jsem to znala z jedné fb i blogerské stránky (Kath's world of books) - viděla jsem a četla, že ona to zná z ciziny, kde tohle normálně funguje, tak jsem to tedy zkusila a i mě to mile překvapilo. Řekla jsem si, že jednou to za zkoušku stojí, a kniha, která mi přišla, sice stále leží na poličce nepřečtená, ale dívala jsem se po ní, ještě než mi přišla.
2. balíček jsem se nechala přemluvit (nebyl to moc problém) s "8. dílem" Harryho Pottera, zde to již začalo pokulhávat. Cena byla sice vyšší než klasický balíček, ale řekla jsem si, že kniha je sama o sobě dosti naceněná. Bylo napsáno, že budou odesílat do nějakého data. Díky Zásilkovně jsem viděla, že tohle rozhodně nebylo splněno a tak jsem se následně (dokonce 2x) dotazovala, kdy se toho konečně dočkám. Tou dobou se na fb začaly šířit negativní ohlasy ohledně ještě nezaslaného balíčku nebo dokonce nepotvrzené platby. Díky Bohu, balíček se mi do rukou dostal a byla jsem z něj velmi nadšená - tématické dárky atd. Jak jsem ale mohla číst, asi jsem byla jedna z mála šťastných, kterým balíček dorazil. A špatné ohlasy rostly.
Za sebe mohu říci, že nápad to byl perfektní, ale po tom, co píší ostatní, od této "společnosti" dám raději ruce pryč a radost si udělám jinak.


ivana02
ivana02 16.02.2017 v 16:45

Hana H. - v tom je totiž ten fór balíčků (i kosmetických), koupit si "zajíce v pytli". Říká se tomu překvapení. Ze začátku jsem si několik Knihobitů koupila a měla jsem ráda právě to překvápko, co mi za knížku pošlou (člověk si zadá téma, které se mu líbí). Rozhodně neposílali navíc pouze záložku, ale pěkné věci a hodnota balíčku těch cca 450 kč byla. Služba fungovala delší dobu, toto se stalo až změnou majitele. Reagujete na něco, o čem nic nevíte.

Text příspěvku byl upraven 16.02.17 v 16:47

Hana H.
Hana H. 16.02.2017 v 20:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

ivana02
ivana02 17.02.2017 v 16:17

Hana H. - hodnota balíčku pro nakupující byla cca 450, pro prodávající logicky ne - nakupují v množstevní slevě (v tom je totiž ten fór podnikání, plus věci na propagaci od firem) a pak se na tom dá vydělat. Tady nešlo o "prvních pár objednávajících", projekt fungoval perfektně snad rok a půl, toto nastalo až změnou majitele, jak jsem psala, tudíž to prvoplánovaně podvod nebyl.
Balíček si lidé kupovali právě kvůli tomu překvapení, ale jistě není povinnost kupovat ho.

Hana H.
Hana H. 18.02.2017 v 20:19

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Reewee
Reewee 26.04.2017 v 21:19

Pokud vím, knihobita založil jeden knihomolský pár a bezvadně ji vedl, ovšem někdy loni knihobita předali (nebo prodali, co já vím) někomu jinému, a od té doby to nefunguje tak, jak má (nebo možná vůbec..).



Vložit příspěvek