AK-29

DISKUZE » Volná diskuze


herdekfilek
herdekfilek 01.11.2012 v 17:04

Zcela drze jsem se rozhodl zde umístit reklamu do diskuze. S antikvářem Kačurem již druhým rokem sepisujeme časopis AK-29. Jeho obsahem je literatura, drzost, nekorektnost a podobné zhovadilosti.
Nyní ovšem nastala menší změna.
Ve čtvrtek 8.11. poprvé vyjde časopis tiskem. Bude se prodávat za 10 Kč někde u stanice metra I.P.Pavlova a bude ho prodávat antikvář Kačur. Prodej bude zahájem v 17:00.
Časopis obsahuje, krom jiného, i nových Dva tisíce slov.
Tak si tam koukejte skočit, jedná se o první číslo a co vy víte, třeba se za třicet let bude platit zlatem.

Text příspěvku byl upraven 02.11.12 v 14:38

elfos
elfos 01.11.2012 v 23:15

Pěkné :-) .. .. Škoda, že mám stanici I. P. Pavlova tak daleko..

HTO
HTO 02.11.2012 v 00:02

Přeju hodně zdaru!

Slintáč mám daleko šalinó aji krtkem, ale tak třeba bych ti mohl poslat známku a ty mně časopis...

herdekfilek
herdekfilek 02.11.2012 v 14:39

Jó barde, netuším, zda budu mít časopis vůbec v držení, antikvář kačur je velmi tajnosnubný. Ale pokusím se ho vydřít.

paulhunter
paulhunter 03.11.2012 v 15:37

Taky bych se k němu rád dostal, i když se to asi nepodaří. Vždycky jsem měl k amatérským časopisům blízko, hlavně těm humorným. Sám jsem na jednom pracoval asi tři roky :-)

Text příspěvku byl upraven 03.11.12 v 15:38

herdekfilek
herdekfilek 12.04.2013 v 22:58

Pro chorobné je tu další číslo (28) profesionálně amatérského časopisu AK-29. http://kacur.cz/data/USR_001_MAPA/casopis_28.pdf


herdekfilek
herdekfilek 07.05.2013 v 08:55

Zápis z deníčku ze dne 6. 5.
Milý deníčku, dnes ti již po devětadvacáté oznamuji, že vyšlo číslo časopisu AK-29. Je k nahlédnutí tady: http://www.kacur.cz/data/USR_001_MAPA/casopis_29.pdf Již po osmadvacáté ti oznamuji, že na to kašlu a teď obzvlášť důrazně, protože se mi tak rozhodil formát při skládání celého plátku, až jsem musel oznámit změnu formátu. Ve velkém. To víš, vrátit zpátky to nešlo a jakmile se udělá chyba, musí se začít křičet, že to tak je schválně. Máme víc obrázků a míň textu, něco jako Blesk. Zapomněl jsem tam tedy dát dívku dne, ale snad příště. Pořád sháním ten klavír zadarmo, ale nikde na obzoru se neobjevuje. Dnes jsem měl pocit, že už se objevuje, ale bylo to jen nucení jít na velkou. Je mi smutno, drahý deníčku, protože Jirka si nemeje nohy a svět je stále tak nespravedlivý. Jdu se vyplakat. Snad, když se zítra zjeví to piáno, budu chvíli vesel. Dám ti vědět. Ahoj a neubliž si.

Text příspěvku byl upraven 07.05.13 v 08:56

elfos
elfos 07.05.2013 v 10:10

Chvályhodný počin! (Konkretizovat který snad netřeba.)

HTO
HTO 07.05.2013 v 15:16

Zdá se mi to, nebo jsem tě k těm namibijským ňadrům nasměroval já?

herdekfilek
herdekfilek 07.05.2013 v 15:37

Ano, s hlavou až u kolen doznávám, že prsa jsem ti vyfoukl. Po použití samozřejmě vrátím. Je to tuze humorný seriál o ženské nahotě, to nešlo nezneužít. (tož toto je další skrytá reklama na časopis, protože jak se někde objeví náznak toho, že oko čtenářovo bude moci spočinout na prsou ženy, je tam tažen jak voly, táhněte, táhněte, jako s voly).

HTO
HTO 07.05.2013 v 16:11

Čtenářům doporučuji jít se na ty fotky podívat, neboť jsou nádherné. Kdybyste je chtěli najít na internetu, autorem je Saša Gusov. (Dodatečně vkládám přímý odkaz: http://pedropalmapress.blogspot.cz/2012/09/sasha-gusov-na-namibia.html).

Na chvíli jsem myslel, že mám nafukovací prsa!

Text příspěvku byl upraven 08.05.13 v 16:16

Ikkju
Ikkju 07.05.2013 v 23:24

Děkuji za namíbijský link, cítím se nesmírně obohacen :o Pokud jde o diskusi o tlaku obou zůčastněných stran, neobával bych se že by ručička manometru lenošila u červené lajsničky stupnice :o :) ...

nightlybird
nightlybird 08.05.2013 v 01:23

Věcná poznámka - přes herdekovo fňukání o rozhozeném formátu mohu konstatovat, že se mi Ákáčko jednak rychleji načítá a mám dokonce dojem, že v této podobě i líp zobrazuje.
Jinak mohu prohlásit, že jsem se při četbě tohoto plátku sice nepobavil tolik, co nepochybně redakce při tvorbě jmenovaného periodika, nicméně jsem se z toho málem smíchem posmál.
A abych byl patřičným hnidopichem, musím konstatovat, že jsem v epitafu našel jednu textovou chybu a v samotném textu pak dokonce hrubku.
Nicméně doufám, že redakci nerozhodí takovéto popichování jednoho protivného dědka a bude i nadále pokračovat ve své záslužné a na knižní scéně ne zrovna obvyklé osvětové práci.

Text příspěvku byl upraven 08.05.13 v 01:24

herdekfilek
herdekfilek 08.05.2013 v 14:57

Všechny chyby jsou tam samozřejmě zcela záměrné. Redakce nezlomena, ale naopak posílena o jednoho člena, bude pokračovat dál a možná ještě dál. A bůhví kde se to může zastavit.

nightlybird
nightlybird 09.05.2013 v 01:03

herdekfilek - proboha nestraš (ty kydy o záslužnosti etc. byla pouhopouhá a bezbřehá ironie). Nejsa bůh netuším, kde se to může zastavit. Vím jedině, čím je to možno zastavit : jedině zase AK - tentokrát ale s číslem 47.

Text příspěvku byl upraven 09.05.13 v 01:05

herdekfilek
herdekfilek 21.06.2013 v 23:24

Porod třicátého čísla časopisu AK-29 byl natolik bolestivý, až jsme si strhali veškeré dělohy, které byly k mání. A protože je třicítka jakýmsi záhadným způsobem významným číslem, věnovali jsme mu větší péči. To jest: Nacpali jsme do něj všechno nepovedené, co jsme kdy stvořili a následně odvrhli pro nejapnost či přímo blbost. Abychom dostáli vlastním slibům, které jsme nikomu nedali, má třicáté číslo třicet stran a jednoho nového redaktora skrývajícího se za psejdonymem. Je pravdou, že pan psejdonym až nemístně zvedl úroveň nabízeného.
Formát je stále nehezky rozhozen, obrázky začaly převažovat na textem v poměru 78:18. Čtyři zbylá procenta jsou do zásoby.
Všechno to stojí za hovno tady: http://www.kacur.cz/data/USR_001_MAPA/casopis_30.pdf
A dovolím si vyhlásit výsledky soutěže, která proběhla v minulém čísle. Pan Jiří Trasl správně odpověděl, že se Nightlybird i přes výhůžky nedopracuje s AK-47 na AK-29 a získává od nás možnost předplatit si časopis AK-29 na dva roky dopředu.

HTO
HTO 22.06.2013 v 00:46

Poslechnou, herdekfilek, voni by měli psát noviny, poněvadž jak jim to píše, to mě vobčas až vpaseláme (to je slovo, co?).

nightlybird
nightlybird 22.06.2013 v 00:56

S notnou dávkou zlomyslnosti blahopřeji panu Traslovi k jeho výhře. Dobře mu tak, to má za to, že se snaží pochopit emoční a myšlenkové pochody jiných (a hlavně duševně takřka zdravých jedinců).
A ani redakce nemá dle mého soudu příliš důvodů k bůhvíjakému juchání a pořádání oslavných orgií u příležitosti získání abonenta (sic!!!). Chudák Trasl se nepochybně radostí, že cosi vyhrál, zblázní a jako osoba nesvéprávná nebude sto uzavírat jakékoliv smluvní vztahy a provádět právní akty (v souladu s §§1256 a násl. OZ v platném konzolidovaném znění a navazující judikatury US RUCH-18-22/380-48/12).
A to se nezmiňuji o možnosti zahrnout blouda Trasla do tzv.konečného řešení (AK-47 má k tomuto účelu dostatečnou kapacitu) - na to by se ostatně dalo pohlížet jako na specifickou formu euthanazie.

herdekfilek
herdekfilek 31.08.2013 v 22:46

Vydání 31. čísla časopisu AK-29 proběhlo přibližně před třemi dny.
Protože byla redakce časopisu přes prázdniny kompletně pohlcena studiem alchymie, je toto číslo psáno, v rámci nevinného experimentování, neviditelným inkoustem. Pro odkrytí obsahu je třeba pomazat svůj monitor vývarem z lopuchů. Krom jiného, ztratil se nám redakční pes. Je to malý pudlík a slyší na jméno Bufík. Nebo Nýče. Nebo Tyhajzle. Kdo ho nalezne a živého předá redakci, dostane bobíka.
Časopis k nahlédnutí zde: http://www.kacur.cz/data/USR_001_MAPA/casopis_31.pdf

nightlybird
nightlybird 31.08.2013 v 22:59

Tak tohle číslo se opravdu povedlo. Ani ten největší ňouma, paznecht a rejpal mu nemůže sebemenší chybičku jak po stránce obsahové, tak i grafické, vytknout.

Text příspěvku byl upraven 31.08.13 v 23:01

herdekfilek
herdekfilek 01.09.2013 v 00:10

Děkuji, všichni jsme se hrozně snažili a to jak po stránce osahové, tak i grafické. Je to taková naše tvořivá lidovost.

Text příspěvku byl upraven 01.09.13 v 00:25

elfos
elfos 01.09.2013 v 00:24

Také gratuluji k novému číslu! Bufík je bílý pudlík, že? Možná je teď už ale do šeda nebo do zelena (pokud se vyválel v ranní trávě).

herdekfilek
herdekfilek 01.09.2013 v 00:38

V tom případě už si ho nechte.

herdekfilek
herdekfilek 30.10.2013 v 18:27

Předminulé číslo časopisu AK-29 nalákalo čtenáře na krásné poprsí krásné ženy. U nového čísla jsme chtěli ještě více čtenářů, vložili jsme tedy do jeho stran klitoris. A protože je převážná část redakce zkušebně v exekuci, téma časopisu je jasné, exekuce. Časopis je opět mohutnější, prodchnutější a lepší než kdy byl. Což je, předpokládejme, všem zcela jasné, růst nejde zastavit, a to ani když klesá.
http://www.kacur.cz/data/USR_001_MAPA/casopis_32.pdf

herdekfilek
herdekfilek 16.01.2014 v 18:23

Poslední číslo naší tříleté existence. AK-29 a téma Thomas Bernhard. Bez nahotinek. Bez budoucnosti a s tolikou vervou. Ach.
http://www.kacur.cz/data/USR_001_MAPA/casopis_34.pdf



Vložit příspěvek