Upozorňování na nové knihy oblíbených autorů


orson
orson 10.11.2015 v 19:55

Moc nechápu, na co je označení autora jako oblíbeného a při tom by se to dalo využít tak, že když se u něj objeví nová kniha (vyjde mu novinka), tak mi o tom přijde zpráva. Takhle se mnohdy až hodně zpětně dozvídám, že nějaký můj oblíbenec napsal novou knihu.

Koka
Koka 10.11.2015 v 20:10

orsone - stejná marnost panuje i u oblíbených uživatelů - také nás DK neupozorní na jejich nové komentáře, příspěvky. Ty proklamace oblíbenosti jsou jen jakousi naší vizitkou, ale prakticky neznamenají nic.

orson
orson 10.11.2015 v 23:13

Koko, asi bych nemusel být upozorňován na každou rozečtenou knihu oblíbeného uživatele, ale kdyby mě to informovalo o knihách, které obllíbení uživatelé ohodnotili 5ti hvězdami, tak už by to k něčemu mohlo být...

Koka
Koka 11.11.2015 v 20:04

Orson-e, ideální by bylo, kdybych si mohla nastavit (nějakým zaškrtávacím způsobem), co z aktivit toho kterého oblíbeného uživatele chcí mít avizováno. Některé uživatele mám mezi oblíbenci totiž jenom proto, že jde o exoty, jejichž jména bych časem zapomněla, tak jsem si je takto "zafixovala", protože jinou rubnriku, do níž bych si vepsala zapamatováníhodné osobnosti a "týpky" zde nemám. Určitě mě zajímajíí jejich slovní komentáře ke knihám a autorům, i když nejsou pětihvězdičkové, resp. zejména, kdy nejsou ....
A co se týče konkrétně mojich oblíbených autorů, těm už ani nové knihy ani reedice nevycházejí, nebo jenom natolik ojediněle, že to hravě zaeviduji i sama. Proto by měl DK nemělo nač upozorňovat. Měla bych si najít oblíbence mezi živými.

Eicherik
Eicherik 11.11.2015 v 20:17

Veřejně prohlašuji, že mezi oblíbenými uživateli nemám žádného exota. :-D

S oblíbenými autory to mám podobně jako Koka - většinou už nežijí.

Dan
Dan 12.11.2015 v 22:12

Něco z toho, co píšete, je už několik dní rozpracováno. Vydržte...

Text příspěvku byl upraven 12.11.15 v 22:12


MartinezZ
MartinezZ 13.11.2015 v 09:57

danielson: Pokud už jsi u toho, bral bych ui možnost být upozorněn na knihu, ke které byl přiřazen nějaký štítek. Hlídání autorů mi moc nepomůže, ono druhoválečné historické literatury už moc nevychází, ale jelikož zdaleka ne u všech je nastaven nějaký štítek, který teprve někdo přiřadí, mohl bych o takovou knihu přijít.

Stejně tak upozornění na novou knihu v hlídaném žánru, od hlídaného vydavatelství... :)

treperenda111
treperenda111 10.07.2022 v 11:53

Jde nastavit upozornění na nové knihy autora? Většinou sleduji novinky v prodejnách s e-knihami a unikly mi nové knihy, protože nevychází elektronicky.



Vložit příspěvek