Přesun do přečtených

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


stilgar1
stilgar1 04.03.2011 v 22:05

Jedna vecička mi zde ještě chybí - když mám knihu v "právě čtených" a po dočtení ji pomocí odkazu "přesunu do přečtených", objeví se mi formulář pro napsání komentáře. Neobjeví se ale nic, kde bych mohl knihu ohodnotit. Bez téhle funkce se musím proklikat znovu ke knize a až poté ji můžu ohodnotit...nešlo by to přidat? :)

Dan
Dan 06.03.2011 v 10:34

Když komentář napíšeš a odešleš, objevíš se na detailu knihy, kde ji můžeš ohodnotit.

stilgar1
stilgar1 06.03.2011 v 10:56

Jo, toho jsem si taky všiml - ale nebylo by hezké to sjednotit? Navíc, často se stane, že komentář psát nechci, prostě chci knihu jen přesunout do přečtených a rovnou ji ohodnotit....

Minas
Minas 06.03.2011 v 11:58

Takové sjednocení bych rozhodně uvítal, ono přeci jen komentář píši pouze u těch knih, které jsem právě dočetl a mám k nim co říci, tudíž takové to nynější prokousávání se není pravé ořechové ;-)

Adrianam
Adrianam 12.11.2011 v 01:55

Mám 2 otázky:
Jaký význam má složka Přečtené?
Pokud nějaký význam má: nebylo by logické ohodnocené, okomentované a doporučené knihy automaticky přesunout do Přečtených? Mohli by se tím mj. eliminovat i uživatelé, co hodnotí i knihy, které nečetli, ale mají potřebu se vymezit vůči autorovi/žánru - viz čsfd a "odpady" u Kameňáků, vékávéček a reality show:)

Azizi
Azizi 12.11.2011 v 06:39

Adriana Moleová: Pre mňa má veľký význam (v podstate je to niečo ako čitateľský denník). No ten význam by stratila z toho dôvodu, že si tam zaraďujem iba žáner romány a poviedky. Teda žiadnu náučnú literatúru, rozprávky, skriptá a iné...

A ešte k tomu mám taký zvyk nečítať populárno-náučnú knihu zaradom naraz od začiatku až dokonca. Čítam to po častiach, kedy mám náladu a tak...a ani neskôr fakt netuším, či ju mám naozaj prečítanú celú, no napriek tomu si ju ohodnotiť trúfnem, dokonca aj okomentovať.

Chápem v čom je problém, ale takéto riešenie by mi určite nevyhovovalo :)

Text příspěvku byl upraven 12.11.11 v 11:12


paulhunter
paulhunter 12.11.2011 v 11:33

Adriana Moleová: Je také spousta uživatelů, kteří nějakou knihu nechtějí hodnotit (z různých důvodů), nemají u ní komentář a nemají ji ani v doporučených. Právě i pro tyto případy slouží složka Přečtené.

Jakubisko
Jakubisko 12.11.2011 v 14:20

Souhlasím s paulhunterem, já mám například v přečtených skoro všechny sešity Garfielda, ale abych každý z nich samostatně hodnotil, do toho dobrodružství se mi fakt nechce :)

Adrianam
Adrianam 12.11.2011 v 19:48

aha
díky za vysvětlení

Bobesch
Bobesch 23.09.2014 v 06:59

Bylo by dobré, kdyby se po přidání knihy např. do přečtených změnilo tlačítko třeba na "přečteno" nebo nějak označit knihy které už v přečtených mám aby to bylo v seznamu děl autora na první pohled vidět.

Dáma s hrnstjm
Dáma s hrnstjm 23.09.2014 v 07:14

Když si najedete na profil autora a kliknete na ikonku "knihy" (třetí zleva vedle autorovy fotky), zobrazí se seznam jeho knih - a pokud jste některé z nich ohodnotil hvězdičkami, hodnocení v tuto chvíli u knih vidíte, takže víte, že jste knihu přečetl. Nestačilo by to takhle? :)

Bobesch
Bobesch 23.09.2014 v 07:20

To by taky stačilo, kdybych teda knihy hodnotil :) já si tu spíš dělám seznamy pro sebe, jakože přečteno a chci číst a tohle by mi orientaci hodně usnadnilo.



Vložit příspěvek