Budou se moct dát do přečtených někdy i povídky?


martina5069
martina5069 12.01.2021 v 16:37

Zajímalo by mě jestli se budou moct dát někdy uložit i povídky,hodně poslouchám audioknihy a třeba jen jednu povídku z celé knihy, která vyšla a podle mě je škoda, že si ji nemúžu uložit ani do svého seznamu přečtených knih.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 12.01.2021 v 16:58

V hodnocení a příspěvcích jednotlivé povídky s hodnocením a komentářem vidíte, tam je to vedené jako přečtená povídka. Podle mě to nejde z technických důvodů. Vždyť databaze ani nepozná (a nemůže), odkud je povídka čtená. Když se potom kouknete na přehled u vás, často se ukazují různé obálky, když je ve více sbírkách. Nevím, jak by to potom vypadalo. Jal by systém poznal, ze které sbírky je povídka, když je jejich umístění sloučené kvůli projenosti? Jak by potom šlo udělat v prěhledu přečtených, že je to tahle kniha, tam ta povídka a přečteno? Přeci jen z druhé strany to smysl dává. Když někdo čte povídky autora, často nečte knihy. Mě se jednou stalo, že jsem si půjčila knihu, kde byla jenom jedna povídka, kterou jsem si přečetla, protože ostatní jsem četla v jiných sbírkách. To potom není hodnocení knihy, ale povídky. Té jedné a to mám v povídkách...

Jediná věc, která mi chybí, je upozornění v aktivitě oblíbených o této jejich aktivitě...



Vložit příspěvek