Archiv zpráv


Hugomil
Hugomil 14.07.2017 v 17:12

Nejdou smazat zprávy z archivu. Buď jsem na to nepřišel, nebo prosím o přidání této možnosti. děkuji.

Koka
Koka 14.07.2017 v 20:56

Zprávy i z archivu jdou smazat. Jenomže je nutné si každou rozkliknout - otevřít, aby se tím zobrazil ten křížek vpravo od textu, na který je nutno kliknut a dát tak pokyn k smazání.

Hugomil
Hugomil 15.07.2017 v 10:13

To ano, to jde. Pokud však takto zprávu vymažu, tak na hlavní stránce archivu přesto zůstane její počáteční znění. Když ji znovu rozkliknu, tak už se jen zobrazí okno k napsání a odeslání zprávy dotyčné osobě - žádná zpráva už tam není. Také počet zpráv v závorce vedle položky "archiv" se nemění po smazání zprávy.

Koka
Koka 15.07.2017 v 10:17

No, a to vám tak vadí? Není to jedno? Nebo se zkuste obrátit na adminstrátora a majitele tohoto webu, který jediný s tím může něco udělat. Odstranil už mnohem užitečnější funkcionality této struktury, tak by mohl i tuto.

Hugomil
Hugomil 15.07.2017 v 10:27

Představte si že vadí. Možná to je mimo Vaše chápání o užitečnosti, ale proč bych měl mít plnou schránku zpráv o které nestojím. Navíc není možnost tu zprávu smazat rovnou - pouze archivovat. Naprostá nelogičnost.

Koka
Koka 15.07.2017 v 10:47

... mimo mé chápání je zejména to, že vynadáte mě - jedinému člověku, který se vám zde snaží poradit. Ale dobře mi tak, měla jsem vás ignorovat, stejně, jak váš dotaz - zde, mimochodem, v několika jiných vláknech, už mnohokrát kladený - ignorovali všichni ostatní, a zejména ten, který jediný to může napravit. Přeji hezký víkend!



Vložit příspěvek