Export z bazaru


spdb
spdb 13.08.2014 v 15:03

Zdravím
Přijde mi jako užitečné vylepšení použít export do xmls, jako je to v knihotéce, také do bazaru.
Pokud tam toho člověk má víc a potřebuje čas od času projít fyzický stav, hodilo by se mít v ruce sjetinu.

binysek
binysek 13.08.2014 v 17:01

mně by se líbilo, kdyby v bazaru byla možnost taky knihy roztřídit . inzerují podle počtu knih i antikvariáty a hledat v mnoha a mnoha knihách, jestli náhodou... to moc nejde

pajunček
pajunček 14.08.2014 v 10:51

Přesně to už jsem navrhovala! Taky by se mi to hodilo, jak třídění (podle autorů, názvu, apod.) tak hlavně export. Tenkrát mi bylo řečeno, že se o tom neuvažuje, ale možná se situace změní, když nás zájemců bude víc...

reader.007
reader.007 14.08.2014 v 20:12

pajunček: ale knihy podle autora svým způsobem třídit lze, když si rozklikneš konkrétního spisovatele, má u svého jména záložku "Bazar" a víš tedy jaké knihy od něj jsou k mání. Horší je, že ne všechny knihy jsou správně zařazené pod příslušného autora...

Text příspěvku byl upraven 14.08.14 v 20:12

binysek
binysek 14.08.2014 v 21:52

já jsem to myslela spíše u konkrétního vkladatele nevím, jak to děláte vy, ale když si vyberu knížku u njkterého prodejce ať tady nebo třeba na aukru , abych sama sebe ošidila, že neutrrácím moc za poštovné, snažím se prohlédnout i další nabídku od prodejce a vybrat si něco k tomu, takže - v rámci úspor,. nekoupím jednu knížku za stovku s poštovným 60 Kč, ale tři celkem za tři stovky a s týmž poštovným - tedy úspora jako Brno, myslím, že podobně hloupě uvažují i jiní a nám by se to hodilo.

reader.007
reader.007 15.08.2014 v 16:20

to je pravda, jenže málokterý prodejce má knihy od stejného autora, většinou je to taková všehochuť kterou beztak musím prolézt celou...



Vložit příspěvek