Žhavý plameň

Světlo v plameni

SVĚTLO V PLAMENI - Jennifer L. Armentrout

4,5/5

Za knížku ďakujem @humbook_blogeri a @humbook v rámci #spoluprace

Neviem sa rozhodnúť, či tu knihu milujem alebo nenávidím.

Pri akej knižke naposledy ste mali pocit, že ju milujete a nenávidíte zároveň?

Príbeh Sery a Nykta pokračuje. Serin prvotný plán vyjde najavo, čím zradila Nyktovu dôveru a bude veľmi ťažké ju získať späť. Alebo nie? Vzťah medzi nimi sa začína značne komplikovať, čo moc nepomáha v ich pláne spoločne zničiť Kolisa a vrátiť Nyktovi všetku jeho moc.

Úprimne musím povedať, že ten príbeh milujem, ale neviem, kedy ma naposledy kniha tak neskutočne frustrovala! Kniha o vyše 600 stránkach a ono sa tam vlastne dohromady nič nedeje, príbeh sa skoro nikam neposunie, ale mne to vôbec nevadilo. Ja jednoducho väčšinou potrebujem, aby sa v knihe niečo dialo a dej sa vyvíjal, niekam posunul a bol plný akcie.

Ale knižka je tak neskutočne čtivá a autorkin štýl tak pútavý, že mu tu nič nechýbalo a nenudila som sa ani jednu jedinú chvíľu.

A čo nás v knižke teda vlastne čaká? Nejaké tie výpravy, nebezpečné boje, roztomilí Drakeni, nad ktorými sa rozplývam ešte teraz. Kopec intríg a odhaľovanie ďalších tajomstiev a nekalostí v ríši Bohov a neustále sa meniaci a vyvíjajúci sa vzťah medzi Serou a Nyktom. A hlavne vás čaká obrovské množstvo hooooodne vášnivých a pikantných erotických scén.

A dokonale epický koniec, vďaka ktorému viem, že si musím jednoznačne počkať na ďalší diel! Len dúfam, že v ňom bude viac akcie a niekam sa už dostaneme! Som naozaj zvedavá, ako to celé dopadne, keď už viem, čo viem. A vy si to určite musíte tiež prečítať!

Naozaj som dlho nečítala knihu, ktorá si ma získala aj napriek tomu, že začiatok je mierne vleklý, vlastne som sa nič nové nedozvedela, nikam sme sa neposunuli, ale ja to jednoducho aj tak milujem. Autorka ma dokázala totálne namotať a ja som sa chytila. Teším sa na pokračovanie!

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Pravda o Seřině plánu vyšla najevo a narušila křehkou důvěru mezi ní a Nyktem. Teď musí udělat všechno, aby zničila Kolise, falešného krále bohů. Nyktos má ale svůj vlastní plán a Sera si nemůže dovolit zamilovat se do zmučeného p... více