Zakázané neznamená špatné

recenze

Losing it (2014) / NixooDy
Losing it

Představte si, že jdete o víkendu do klubu s jediným účelem. Mít sex. Někoho potkáte a když už se schyluje k akci, zbaběle utečete. A v pondělí ho potkáte ve třídě s tím, že je to váš nový učitel. A o co hůř. co když se do sebe opravdu zamilujete? Zakázaná, ale přesto nádherná láska.

Se smutným srdcem musím říct, že tahle kniha pro mě byla tak trochu zklamáním. I když mě strašně bavila a nechtěla jsem od ní odcházet, čekala jsem od toho něco víc. Nevím, jak přesně bych to popsala, ale moc jsem si to vysnila, protože si myslím, že kdybych od toho nic nečekala, tak skáču 3 metry do vzduchu, jak je knížka super. Každopádně, knihu jsem určitě nečetla naposledy.

,,Zbýval ještě měsíc, než přestane být mým učitelem a já nebudu studentka. Jeden měsíc, kdy už nám bude jedno, co k sobě cítíme a kdo o tom bude vědět. Jeden měsíc do chvíle, kdy se budeme milovat, jak jsme si naplánovali." str. 217

Jako námět mi to přišlo super, protože moc knih s touhle tématikou jsem nečetla a je to pro mě něco nového. Vlastně, je to druhá kniha s touhle tématikou a každá je ještě úplně jinak pojatá. Téma zakázané lásky je poutavé a nedá vám vydechnout až do posledního písmena.

Myslím, že Cora Carmacková napsala jenom tuhle knihu. A opravdu musím uznat, že se mi její styl psaní líbí. Čtivé a poutavé. Doufám, že napíše ještě další knížky, protože bych si je ráda přečetla.

,,Chci říct, že se mi líbíš. A že kašlu na to, jestli jsem tvůj učitel." str. 129

Losing it Losing it Cora Carmack

Jak to, že jsem pořád ještě panna?, ztrápeně si opakuje každý den při pohledu do zrcadla Bliss Edwardsová, na první pohled úspěšná a bezproblémová studentka herectví obklopená množstvím přátel, kteří však absolutně netuší, čím se ... více