Romance na moři

recenze

Pláž v Chorvatsku (2020) 5 z 5 / Aracely
Pláž v Chorvatsku

Moc se mi líbila Pekárna v Brooklynu a ani Pláž v Chorvatsku nezklamala. Byla jsem zvědavá na další autorčino dílo a pustila jsem se do ní, jelikož na ní byla rezervace...
Takže trochu přeskakuji, ale vůbec mi to nevadí.

Dočkala jsem se krásného a detailního popisu Chorvatska ve skutku originálním dalším kousku, který jsem přečetla za dva dny :-). Hlavní hrdinové jako by si občas ,,seděli na vedení". Hlavně tedy Nick... Co s chlapem dokáže bohatá, neurotická, protivná a přesto krásná modelka to jsem tedy koukala... Na můj vkus byl Nick k ní až moc mírný a zároveň byl velice naivní. Tentokrát tam bylo hodně nepříjemných postav na úkor těch normálních. A teď nemyslím Nicka, ale ty ostatní.
Maddie byla v pohodě a líbilo se mi, jak ze všeho vyšla s grácií. Neměla lehký život, ale dokázala se vzepřít osudu a bojovat. Také Nikomu nic nedarovala a měla ,,koule". :-D. Nickovi by určitě neuškodilo mít trochu povahu jako Maddie. Já být Nickem bych dala modelce pár na zadek, protože si po celou dobu knihy nic jiného nezaslouží nebo jí aspoň nějak potrestat. Na druhou stranu takových adeptů by tam bylo víc
:-D.

Opravdu krásná kniha, určitě doporučuji.

Ideálně číst během dovolené, na což já neměla vůbec čas a o to více mě láká se příští rok podívat do Chorvatska. Autorka by mohla psát i cestopisy, nalákat tedy umí :-).

Rozhodně se těším na další její knihy. Dvě už mám tady připravené a hned v sobotu se do jedné z nich pustím.

Jak se Vám líbí tato autorka?

Aracely
24.08.2020

Mac. Martina: Děkuji Ti moc Martino. Knihu si určitě přečti. Všechno od této autorky je skvost.

mac.martina
24.08.2020

Pěkná recenze :-) díky ní mám o přečtení této knihy ještě větší zájem :-)