Pravda o této knize a autorovi.

recenze

Z nuly na milion (2018) odpad! / vlkodlaq
Z nuly na milion

Ahoj.
Autor knihy při psaní čerpal z podobných titulů, kterých v angličtině vyšlo mnoho.
Fenomén se nazývá get-rich-quick scheme a jde jen o to, nalákat naivní a ziskuchtivé jedince k nákupu knihy, případně kurzu.
Většina autorů těchto "návodů" začíná tak říkajíc s holým pozadím a pokud zbohatli, pak jen díky prodeji návodů na zbohatnutí.
Je to velmi jednoduché, vyfotíte se před drahým autem (nesmí být vidět poznávací značka, aby nebylo poznat, že není Vaše), pár fotek exotických dovolených (pokud nemáte na takovou dovolenou, fotoshop pomůže), k tomu dáte text, který v podstatě říká "podívejte, jak jsem bohatý, za nějaký mrzký peníz Vám prozradím, jak jsem to udělal" a je to.
Nějaký naiva, co to sežere, se vždycky najde.
Ale proč to nevyždímat ještě dál, uděláte kurz se všeobecnými líbivými kecy o marketingu, prodeji a psychologii, které jsou volně dostupné na internetu, aby méně zkušení měli pocit, že se něco dozvěděli a je to.
Stálý příjem zaručen.
Co na tom, že prodáváte vzduch, je to sice podvod, ale není to podvod.
Že to je paradox?
Ale vůbec ne, je to jen plavba kraulem v šedých zónách zákonů a nikdo ty důvěřivé jedince přece nenutil, aby si knihu/kurz/poradenství koupili.
No refund a nazdar.
Jo a po kurzu pořád ještě nejste bohatí? No tak to děláte něco špatně, já jsem Vám řekl všechno, co potřebujete vědět.
Knih, jako je tato, je mnoho. Mají jedno společné (tedy kromě značné části textu), skutečně udělají někoho bohatším, nikoliv Vás, ale autora a o to jde.

Chcete kurz na zbohatnutí? Tady je a zdarma.
1) Musíte makat a věnovat tomu čas.
2) Najděte díry na trhu nebo přemýšlejte inovativně.
3) Hledejte nové partnery.
3,5) Co můžete delegovat, delegujte.
4) Průběžně se vzdělávejte a analyzujte trh i konkurenci.
5) Kdo neroste, stagnuje. Kdo stagnuje, má problém.
6) Pracujte s náklady pružně. Optimalizujte daně a výstupy.
7) V momentu, kdy získáte pocit, že budete mít brzo problém, firmu prodejte na vrcholu za nejlepší nabídku.
8) Emigrujte někam, kde jsou nižší daně, protože u nás je fakt draho i pro bohaté.

vlkodlaq
22.04.2024

Tato recenze je skutečná, není z fake účtu jako ostatní recenze iniciované autorem, který těžce nese, že jeho podvodná kniha má špatnou pověst a kritické komentáře. Ty pochvalné jsou ze stejných fake účtů, jako ony "recenze".

Že by se podvodníkovi nelíbilo, že je nazýván podvodníkem? Na to je jednoduchá rada, nebýt podvodníkem.