Na hvězdy které naslouchají a na sny které se plní

recenze

Dvůr mlhy a hněvu (2017) 5 z 5 / Ladybug656
Dvůr mlhy a hněvu

Dvůr mlhy a hněvu - S. J. Maas

Jestli jsem ještě neměla nejoblíbenější díl, této série tak už jsem ho našla!

Miluju tu knížku, ten svět, všechny ty nádherné citáty, hlavní postavy, hvězdy a Velaris!

Během reradingu si člověk uvědomí, že tolik maličkostí zapomněl, ale byl to úžasný pocit, zapomenout na všechny každodenní starosti a vrátit se za "svou rodinou".

Tento díl je opravdu za mě nejlepší, panuje tu větší nenávist, víc to taky jiskří a je tu víc překvapivých scén a ty já zbožňuji!

Anotace: Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid.

A stejně tak nemůže zapomenout ani na smlouvu s Rhysandem, s kterým má strávit jeden týden v měsíci. Ač je nyní vznešenou vílou, srdce má stále lidské. A navíc si postupně uvědomuje, že na obzoru se objevuje ještě mnohem větší zlo, než jaké kdy zažila. A tak zatímco se snaží vyznat v zákrutech vílího života, zjišťuje, že její role zachránkyně ještě neskončila. Avšak dokáže se vyrovnat s nebezpečím, které se k ní blíží?