MIZEJÍCÍ DÍVKY

recenze

Mizející dívky (2020) 3 z 5 / Siraelxy
Mizející dívky

V malém městečku se ztratí mladá dívka Isabelle. Vyšetřování dostane na starost Josie, mladá vyšetřovatelka, která prochází....dejme tomu osobní krizí.

Je nasazen celý policejní sbor, aby procházel okolí a hledal....a najde...úplně jinou dívku, kterou ani nevěděli, že by měli hledat.

Josie se pouští do pátrání. Ale po čase si uvědomuje, že je všechno divně zašmodrchané. Má pocit, že nikdo mimo ní nechce ztracenou dívku najít. A co teprve, když se ukáže, že Isabelle není první, druhá ba ani třetí dívkou, která zmizela.

A co je sakra RAMONA?
Její snoubenec Luke jí pomáhá jak se dá. Jenže Josie začne mít pochybnosti, když zjistí, že je ve styku se svou expartnerkou.
A co Ray? Její kolega, její exsnoubenec, její dětská láska, její nejlepší kamarád?
Proč už to všechno dnes neplatí?

A co její babička, která je v domově pro seniory, která je pro Josie vším a najednou začíná být tajemná?
Co se to v jejím městě děje?

Ano, tohle bylo to co jsem potřebovala.
Klasický thriller s fajn vyšetřovatelkou, temnou zápletkou, dost děsivým rozuzlením a hnusným monstrem.

Byla to moje první kniha od Lisy Reganové, ale jistě ne poslední.

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Každý v malém, ospalém americkém městečku Denton hledá sedmnáctiletou Isabelle Colemanovou. Všechno, co zatím našli, je její mobilní telefon. A pak také další dívka, o které ani nevěděli, že ji mají hledat. Tato nebohá, zatím b... více