Milá Bridget

recenze

Milá Bridget, chci tě (2018) 5 z 5 / beatrica4102
Milá Bridget, chci tě

PENELOPE WARD - VI KEELAND - MILÁ BRIDGET, CHCI TĚ

Bridget - vdova, slobodná mamička, ktorá si po manželovej smrti žije svôj usporiadaný život a venuje všetok svôjho času synovi. Simon - sexi doktor z Anglicka, ktorý nechce žiadny vážny vzťah ani deti...

ako sa títo dvaja spoznajú?

Obidvaja robia v nemocnici. Kvôli peniazom Bridget dá do podnájmu jednu izbu vo svojom dome, kam sa nasťahuje Simon.

Kniha obsahuje všetko, čo potrebujeme, keď čítame new adult román — humor, tú neznesiteľnú príťažlivosť k tomu druhému, vášeň, erotiku, romantiku, vtipné dialógy a predsa koniec je taký plný emocií, až nám to láme srdcia.
Ja osobne som plakala ako malé dieťa.
Dvaja odlišní ľudia a predsa tá chémia tak silno funguje medzi nimi.

Môžu byť spolu, keď obaja vedia, že to nikam nevedie a Simon sa chce čím skôr vrátiť do Anglicka?

Veľmi sa mi páčilo, že Simon počas príbehu dozrel ako kvalitné víno. Dospieva pred našimi očami. Muž, ktorý na začiatku myslí len na sex, no na konci spoznáme jeho bolestivé tajomstvo.

Obálka knihy je úžasná. Presne takto si ju človek predstavuje.

Odporúčam každému! A kto pozná autorky, opäť neoľutuje, že si zobral do ruky ich knihu.

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem... více