Kam se ztrácí alice sun?

recenze

Kam se ztrácí Alice Sun (2024) / lucieSuMX
Kam se ztrácí Alice Sun

Recenze vznikla ve spolupráci s Humbook.
Na to až si budu moct přečíst “kam se ztrácí alice sun jsem se dlouho těšila. Anglický originál jsem viděla několikrát a ten obal je prostě wow.
kam se ztrácí alice sun je young adult enemies to lovers s prvky fantasy. Děj se odehrává v Pekingu na střední soukromé škole Airington, takže dokonalé akademické prostředí. Hlavní hrdinové Alice a Henry Li jsou akademičtí rivalové. Oba jsou školní premianti. Problém je, že Alice nepochází z tak zámožné rodiny jako právě henry a tak není jisté jestli bude alice moct dál studovat na soukromé škole. Proto vezme situaci do svých rukou.
Je super, že se knížka i lehce dotýká hlubších témat, jako třeba vztahy. A je tam hezky reprezentovaná čínská kultura.
Jediné, co jsem brala jako mínus bylo, že občas se toho dělo tolik, až jsem vlastně vůbec nevěděla co se děje.
Ale jinak je to úplně ideální ya knížka.

Kam se ztrácí Alice Sun Kam se ztrácí Alice Sun Ann Liang

Teď mě vidíš, teď už ne. Contemporary senzace s prvky nadpřirozena. Alice Sun si na mezinárodní střední škole, na které má jako jediná prospěchové stipendium a která se jen hemží bohatými, vlivnými teenagery, vždycky připadala ne... více