Tato recenze byla smazána.

Jak holky přicházej o iluze aneb anatomie mýho prvního kluka

recenze

Jak holky přicházej o iluze - Aneb Anatomie mýho prvního kluka (2008) 4 z 5 / ellyem
Jak holky přicházej o iluze - Aneb Anatomie mýho prvního kluka

Opět jsem po delší době vzala do ruky knížku a během víkendu ji přečetla. Udělaly jsme s kamarádkou menší "čenž". Já ji půjčila Božského bastarda a ona mě tuhle zelenou knížku :D Řeknu vám, že jsem se místy i nasmála a v pocitech od hlavní hrdiny jsem se našla! :)

Hlavní postavy: Dominika, Amy a Westley

Daria Snadowská popisuje otevřeně hrdinčin první intimní vztah. Nechává své hrdiny autenticky a živě promlouvat o všem, co prožívají - o tom, jak prožívají svou první lásku, o svých nemotorných pokusech o sblížení, o pohlavním styku, ale i masturbaci či orálním sexu, zkrátka o všem, co je přirozenou součástí jejich milostného vzplanutí.
Román Jak holky přicházej o iluze je živě, poutavě a citlivě napsaná kniha určená zvídavým čtenářům a čtenářkám, kteří si kladou důležité otázky: Je sex a láska jedno a to samé? A co je ve vztahu vlastně normální?

Můj názor: Do knížky jsem se ihned začetla. Dominičiny pocity, které prožívala jsou zcela stejné, jako ty moje. Celou knížku jsem absolutně hltala a opět se mi při posledních pár stránkách chtělo brečet, že knížka končí. Určitě ji doporučuji všem, kteří milují červenou knihovnu. A koukala jsem na netu a je i Anatomy of a single girl, ale nevím, jestli je knížka i v češtině. Pokud ano, tak si ji určitě ráda přečtu! :)