Hypotéza lásky - samé klady

recenze

Hypotéza lásky (2023) 5 z 5 / Štěpinambura
Hypotéza lásky

Olive je studentkou postgraduálu. Chodila s Jerremym, kterému se však nakonec zalíbila její nejlepší kamarádka Anh. Ta však s tím chlapcem chodit nechce, jelikož je to zrada její kamarádky. Olive však chce, aby byla její nejlepší kamarádka šťastná a proto jí nakukala, že má rande. I přes to však byla v laboratoři, kde se náhodou objevila i Anh a Olivii nenapadlo nic lepšího než políbit prvního člověka, kterého měla na blízku. Shodou okolností to byl Adam "pitomý" Carlsen. A tak začíná domino lží, ve kterém bude například Olive donucena chránit svého falešného přítele před melanomem nebo ho líbat na veřejnosti.
Dál tedy budu celkem heslovitá:
Co se mi líbilo:
1. Krátké věty a souvětí. Skutečně oddechové čtení.
2. Přední obálka a celkový popis knihy - vážně mě nalákal.
3. Dozvěděli jsme se hodně o Adamově i Oliviině životě. všechna tajemství byla odhalena.
4. Důvod proč šla Oliv na postgraduál.
5. Vtipnost a výběr postav. Vše bylo dobře promyšleno. Například Holdem mi přijde jako skvělá postava pro tento příběh.
6. Zvrat s Tomem Benotnem.
7. Něco jsem se dozvěděla i o rakovině slinivky břišní.
8. Věta: miluji tě i v holandštině!
Co se mi nelíbilo:
Zde můžu vytknout jen nadmíru sprostých slov a příliš rozepsanou erotiku.
Jinak moc děkuji autorce za skvělou knihu! Bezvadné!

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Romantická komedie, která zbořila sociální sítě! Olive je doktorandka na Stanfordu. Na trvalé romantické vztahy příliš nevěří, zato její nejlepší kamarádka ano. Takže pokud ji chce přesvědčit, že s někým randí a její milostný živo... více