Fungující romantika s nádechem nadpřirozena

recenze

Kam se ztrácí Alice Sun (2024) 4 z 5 / Akléda_
Kam se ztrácí Alice Sun

Doufala jsem, že se nikdy nedostanu do bodu, kdy mi YA knížky začnou splývat a budu si říkat, zda mě vůbec můžou ještě něčím překvapit. Obávám se ale, že se tam pomalu dostávám, i proto jsem byla ráda, když mě Alice Sun zaujala Slibovala heavy contemporary s prvkem nadpřirozena a z minulosti vím, že to je něco, co by mě mohlo bavit. A bavilo!

Takhle jo, není to knížka, na kterou bych nikdy nezapomněla, ani knížka kterou bych teď doporučovala horem dolem, ale její čtení jsem si fakt užila. A i takové knížky jsou podle mě třeba, minimálně já si je jednou za čas ráda přečtu

Alice Sun je napsána velmi čtivě, celou dobu mě to bavilo a narozdíl od předchozí autorčiny knížky, kterou jsem četla (Tentokrát je to doopravdy) tady za mě fungovala i ta romantika Byla mezi nimi chemie, shipovala jsem je a i přes to, že hate to love už mě faaaakt nebaví, tohle bylo super. Hezky se to vyvíjelo, bylo to uvěřitelné, hezky to skončilo, velmi spoko jsem byla

Stejně tak potěšená jsem byla z toho nadpřirozena Nečekejte teda, že byste v průběhu knihy dostali nějaké vysvětlení toho jak to funguje, ale v to jsem ani nedoufala, takže jsem to neřešila a prostě si tu schopnost random mizení užívala Trochu mi to v tomhle prvku připomnělo Instant karmu, tam jste se taky nedozvěděli kde se ta schopnost vzala a proč pak zase zmizela. Bránilo mi to ale se u toho zasmát a s nadšením sledovat jaké všechny akce Alice podnikala? Ne A to bylo to hlavní.

Za mě tedy Kam se ztrácí Alice Sun můžu doporučit, zvlášť pokud hledáte nějakou dobrou romantiku, ale chtěli byste aby to bylo něčím jiné a originální. V tom případě si na knížku počíhejte, až 29. 1. vyjde

#spoluprace #humbook #humbookblogeri

Kam se ztrácí Alice Sun Kam se ztrácí Alice Sun Ann Liang

Teď mě vidíš, teď už ne. Contemporary senzace s prvky nadpřirozena. Alice Sun si na mezinárodní střední škole, na které má jako jediná prospěchové stipendium a která se jen hemží bohatými, vlivnými teenagery, vždycky připadala ne... více