Chia

recenze

Zázračné semínko chia (2014) / PepeSVK
Zázračné semínko chia

Aká taká je tá kniha.
Niektoré bubliny sa opakujú. Niektoré státe su pre niekoho nepotrebné, ale dajú sa preskočiť.
Recepty to isté. Varené, nevarené, s mliečnými, bez mliečných výrobkov, s múčnymi, bez múčných výrobkov.
O športe: pre niekoho to može byť nudné, ako postupy pri trénovaní, samotné tréningy.
Dopisy od čitateľov v bublinách, ešte že sú inou farbou, čiže si čitateľ môže vybrať, či ich bude čítať alebo nie.
Čítanie knihy si vieme celkom ľahko upraviť pre seba a čítať v stručnej forme.
Bolo tu spomenuté, v jednom komentári, že v ,,neaktívnom droždí je B12, čo nieje pravda,, sú rôzné informácie, aj to že ta B12 tam je ale je to iná forma, tá ktorú nepotrebujeme, alebo nevyužijeme. Možno takých informácii v tejto knihe može byť viac, hlavne s odstupom času, lebo výskumy sa stále robia novšie a tých informácií bude pribúdať, budú sa meniť, konfrontovať atď. Všetky poznatky v tejto knihe si čitateľ musí zobrať ako informačné, ktoré nemusia byť jednoznačné.
Ale, táto kniha mi dala veľa nových informácií o chia. Som rád že za jej obsah. Chce to trpezlivosť pri čítaní a tie informácie nakoniec stoja za to.