Zuzunda Zuzunda komentáře u knih

Pavel a já Pavel a já Dan Vyleta

Nemohla jsem se do příběhu ponořit, bylo to na mě i trochu zmatečné. A protože je tolik knih a tak málo času, knížku odkládám nedočtenou.

31.05.2023

Žlutý ptáček zpívá Žlutý ptáček zpívá Jennifer Rosner

Na začátku knížky jsem byla trochu skeptická, ale bylo to krásné... Silné... A nějakou chvíli ve mě příběh bude znít.

28.05.2023 5 z 5

Kam čert nemůže…nastrčí manžela Kam čert nemůže…nastrčí manžela Alena Jakoubková

První kniha od autorky co jsem četla a určitě ne poslední. Řekla bych taková česká Julia Caplinová... Zamotaná láska, spousta jídla, děj krásně plyne a nemusíte u čtení přemýšlet. Velmi příjemná oddechovka!

27.05.2023 4 z 5

Klíč k určování kouzelných tvorů Klíč k určování kouzelných tvorů Tony DiTerlizzi

Na základní škole moje oblíbené knížky. Už od té doby uběhlo hodně let, ale i teď mě baví. Rozhodně doporučuji dětem i jako odpočinkovou jednohubku pro dospělé :)

21.02.2023 5 z 5

Na západ od svobody Na západ od svobody Thomas Engström

Na mě moc názvů (ulic, měst, městských částí,...) a jmen. Dala jsem cca 100 stránek a furt nevěděla o co jde a protože je spousta krásných knih a málo času rozhodla jsem se knížku odložit.

17.01.2023 1 z 5

Šťastné hororové mládí Šťastné hororové mládí Václav Upír Krejčí (p)

Nic z čeho si kecnete na zadek, ale ztrátou času bych to rozhodně nenazvala. Příjemné oddechové čtení, takže pokud se vám nechce moc přemýšlet, klidně po této knížce šáhněte ;)

09.10.2021 3 z 5

Díry aneb Tajemství Zeleného jezera Díry aneb Tajemství Zeleného jezera Louis Sachar

Četla jsem ji kdysi a teď znova. I pro dospělé je to napínavé oddechové čtení :)

29.12.2020 5 z 5

Jane a nepříjemnost na panství Scargrave Jane a nepříjemnost na panství Scargrave Stephanie Barron

Příjemné relaxační čtení. Není to nic z čeho bych byla vyloženě nadšená, ale knížka mě bavila a užila jsem si ji :)

15.10.2019 3 z 5