Zuzunda Zuzunda komentáře u knih

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Zhruba první třetinu knihy jsem se do čtení nutila, ale pak dej nabral spád a s tím se vrátila i neschopnost knihu odložit, stejně jako u předchozích dílů :)

12.10.2022 4 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Bylo to jako na horské dráze. Začátek mě nadchnul, uprostřed to šlo pomaleji a závěr jsem zhltla, že i dýchat jsem zapomínala.

Je to moje první knížky od autorky a zaujala mě. Vzhledem k tomu, že v komentářích je několikrát zmiňováno, že Do tmy je lepší, tak už se na ni fakt těším!

16.04.2024 4 z 5

Záhada panství Bainbridge Záhada panství Bainbridge Laura Purcell

Tak to bylo dost dobré! Když už jsem si myslela, že vím jak to skončí, tak přišla poslední stránka a zůstali mi jen vytřeštěné oči...

12.10.2023 5 z 5

Černobylské dívky Černobylské dívky Anne Blankman

Tahle knížka v sobě ukrývá hned několik silných témat. Ikdyž už dávno nejsem cílová skupina bude ve mě nějakou dobu rezonovat. Určitě doporučuji všem generacím.

25.02.2023 5 z 5

Lizucha Lizucha Lenka Juráčková

Moc milá knížečka :)

22.08.2020 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Očekávala jsem oddechovou knížku a moc jsem se spletla. Od začátku jsem se ponořila do děje a stránky hltala jednu za druhou. Úžasná knížka!

27.11.2019 5 z 5

Tohleto je pro děti od 12ti let?? Jako já ve svých 30ti letech jsem se u většiny příběhů bála a s manželem jsme se shodli, že některé jsou fakt drsné.

Plný počet hvězd a obdiv ke všem mladým čtenářům, kteří to zvládli přečíst a nepo** se strachy :D

26.04.2024 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Tak tohle byla pecka! Vše tu krásně ladilo a fungovalo - magie, knihovny, romantika. Ikdyž už jsem mimo cílovou skupinu, čtení jsem si neskutečně užila!

19.02.2024 5 z 5

Poslední restaurace v Paříži Poslední restaurace v Paříži Lily Graham

Půjdu trošku proti proudu. Knížka je krásná a dobře se čte, ale ten konec mohl být trošku jiný. Až na pár detailů je to tam popsáno znova to co už dříve.

09.02.2024 3 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

To bylo krásné, vážně jsem si čtení moc užila. Velmi příjemná oddechovka.

29.05.2023 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Pro příjemný odpočinek ideální knížka. Po dočtení prostě s úsměvem na tváři uděláte áách a je vám hezky.

17.05.2023 5 z 5

Krev na lopuchu Krev na lopuchu Vlastimil Vondruška

Příjemná povídková sbírka. Tohle mě bavilo :)

01.05.2023 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Četla jsem první dva díly ze série a pak tento. Za mě je trošku slabší, ikdyž čtení jsem si opět moc užila. Možná to bude tím, že se mi líbí když je happy end i pro dům... Asi jsem divná, ale mě se to u těch prvních dílů fakt líbilo :D

04.04.2023 4 z 5

Slaboch Slaboch Michael Enggard

Příjemné čtení, sympatické postavy. Nic velkého od toho nečekejte, ale pokud máte potřebu odpočinout si u čtení, tak tohle bude to pravé :)

05.01.2021 4 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Příjemná duchařina :) Asi to není pro náročné čtenáře, ale pokud máte rádi čtivé knihy tak doporučuji. Konec byl možná trochu roztahaný, ale jinak jsem si knížku užila a zhltla za pár večerů.

12.10.2020 4 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Asi v půlce knihy bylo místo kde jsem se trošku nudila a i přemýšlela jestli to dočtu. Ale jsem ráda, že jsem vytrvala, děj opět nabral rychlost a konec byl velmi překvapivý.

14.07.2020 4 z 5

Hanebná zrada Hanebná zrada Lynn Messina

Předchozí díly jsem nečetla a ani to nevadilo. Než došlo na první ples a seznámení s hraběnkou, tak jsem i zvažovala knížku odložit nedočtenou. Ale pak se to rozjelo a byla to taková pohodová, odpočinková jednohubka.

14.03.2024 3 z 5

Zúčtovanie pri Gossamerskom rybníku Zúčtovanie pri Gossamerskom rybníku Jaime Jo Wright

To bylo krásné! Mám ráda když se v knížce střídají dějové linky z minulosti a současnosti. A tady si vše hezky sedlo, krásně to ladilo a hlavní postavy jsem si zamilovala a fandila jim. Čtení mě bavilo, těšila jsem se až se ke knížce budu moct vrátit a pokračovat v příběhu. Takže určitě budu chtít přečíst i další knížky od autorky.

25.02.2024 5 z 5

Vždycky Jane Vždycky Jane Jenn Bennett

Moje třetí knížka od autorky a bohužel nejslabší. Buď tomu něco chybělo a nebo by to chtělo zkrátit.

23.01.2024

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Bylo to krásné. Ale jsem moc ráda, že jsem si nečetla anotaci. Je tam toho moc prozrazeno, takhle jsem si čtení mnohem víc užila :)

29.11.2023 5 z 5