ZUZANA-123 ZUZANA-123 komentáře u knih

Kámen a bolest Kámen a bolest Karel Schulz

Román jsem nedočetla,je táhlý a často hodnĕ ponurý.Když jsem si přečetla životopis autora,dobu ve které žil a pracoval,jeho povolání,přišlo mi,že se snažil odreagovat a uniknout pomocí psaní,ale vlastnĕ nebylo kam.

05.09.2020 2 z 5

Můj anděl a já Můj anděl a já Karina Silberweg

Moc hezká knížečka o komunikaci autorky se strážným andĕlem.Dočtete se zde,proč často dochází k výmĕnĕ strážného andĕla.Knížka v součastnosti už není v prodejí,ta moje byla z antikvariátu,při čtení druhé poloviny se vazba rozpadla na jednotlivé listy.Tak pokud kniha znovu výjde,snad bude vázaná a né brožovaná,i když knih s andĕlskou tématikou je na trhu už hodnĕ.Tato na první pohled zaujme svým rozmĕrem a kresbou a barvou.

05.09.2020 5 z 5

Lišky na vinici Lišky na vinici Lion Feuchtwanger

Doba pŕed francouzskou revolucí,nebýt finanční podpory Francie vzniku Spojených států amerických,mohlo vše možná dopadnout jinak a nemuselo tèci tolik krve.Četbou jsem si zopakovala dĕjepis a je to pro mnĕ autorova nejlepší kniha.

20.08.2020 5 z 5

Židovka z Toleda Židovka z Toleda Lion Feuchtwanger

Vzhledem k tomu,že se nevyznám v historii Španĕlska a ani v židovském a islámském náboženství,to bylo dostì náročné čtení.Je zde láska židovky a křesťanského panovníka a spousta náboženských a ùzemních sporů,krvavých střetů ....

13.08.2020 3 z 5

Život a hořké umučení Pána našeho Ježíše Krista VI. Život a hořké umučení Pána našeho Ježíše Krista VI. Clemens Brentano

Doporučuji všem které zajímá osobnost a skutky Ježíše.Podle pátèho a šestého dílu natočil herec a režisér Mel Gibson svůj film Utrpení Krista.Pátý a šestý díl v novĕjším vydáni jsou sloučeny do pátého dílu.

26.05.2020 5 z 5

Od počátku k prvopočátku Od počátku k prvopočátku Jiří Ledvinka

Kniha je psána formou odpovĕdí na pokládané otázky.Návod na komunikaci přímo s Bohem,bez zasahování ega a mysli.

09.05.2020 5 z 5

Edgar Cayce o Ježíši Edgar Cayce o Ježíši Edgar Cayce

Podle Edgara Cayceho byla první Ježíšova inkarnace Adam,dále Enoch,Melchizedech.Edgar Cayce byl Ježíšův součastník Lucius (v současné dobĕ údajnĕ David Wilcock-podoba tam je) Doporučuji lidem s otevřenou myslí které zajímá osobnost Ježíše.

12.04.2020 5 z 5

Krvavá svatba v Praze Krvavá svatba v Praze Heinz Günter Konsalik

Za dob socialismu to byla u nás zakázaná kniha,název zní jako pro detektivku,ale je tím myšlen rok 1968 a vpád našich přátel z SSSR.Dávám plný počet bodů a doporučuji tĕm co rok 1968 znají jen z vyprávĕní.

16.01.2020 5 z 5

Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život Anthony Horowitz

Mám moc ráda knihy z edice NEJLEPŠÍ SVĔTOVÉ ČTENÍ,málokdy se stane,že by se mi nĕkterý z románů nesedl.

27.11.2019 5 z 5

Sethovy promluvy Sethovy promluvy Jane Roberts

Jane Robers ùdajnĕ nebyla první s kým Seth komunikoval.Prý jako prvnì komunikoval s hoolivudskymi tvůrci.

15.11.2019 5 z 5

Ženojed Ženojed Theun de Vries

Kdo máte rádi Maupassanta a jeho povídky,mohlo by se Vám líbit.

27.10.2019 5 z 5