zozole zozole komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná, velmi emotivní kniha! Četla se jedním dechem, na konci napínavá. Dlouho nezapomenu a určitě se k ní vrátím.

10.06.2019 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

dobrý
co by kdyby

13.01.2023

Není zač Není zač Daniel Glattauer

Jako obvykle nádherná kniha od výborného autora. Čtivé, napínavé, vtipné.

09.05.2019 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Rozporuplné pocity. Když jsem četla, jak se Julie chová k Agnes (jako malé holčičce), měla jsem chuť knihu odložit. Ale to nedělám, tak jsem pokračovala nakonec dobrý, dočteno. Je to velmi citlivé téma, napsáno výborně - čtivě. Ale ta problematika nechtěného těhotenství, vynuceného mateřství, hlasu krve atd. způsobuje, že z četby nemáte příjemný pocit. Jsem ráda, že jsem si tu knihu přečetla, ale nevím, jestli se k ní ještě někdy vrátím.

09.05.2019

Volha Volha Karel Hynie

Také jsem si tuhle knihu koupila v Levných knihách. Zákulisí televize mě vždy bavilo a lákalo. Byla jsem však naprosto zklamaná, a po cca 1/4 knihy ( je dost silná) jsem ji odložila, protože knížka by mi měla něco dát. Tady jsem dostala pouze pocit znechucení, jakési marnosti, záplavu vulgarismů v bezduchých textech s minimální slovní zásobou. Já vím, s ohledem na hl.hrdinu knihy, ale přesto.... Kdyby to bylo aspoň vtipné nebo zábavné, nebo zajímavě vypovídající. Už dlouho se mi nestalo, že bych knihu nedočetla - až teď. Škoda papíru. A myslím, že kdybych pracovala někde v železářství, mohla bych stránky použít na kornoutky na hřebíčky. :-) To byl vtip. Ale kdyby ji někdo chtěl, zašlu za poštovné.

11.02.2016

Petrklíče - jarní pohádka Petrklíče - jarní pohádka Růžena Pospíšilová-Blahoutová

Toto je nádherná stará knížka. Moje maminka ji dostala v 1.třídě, teď ji bude 85! Všechny děti a vnoučata ji milovaly. Laskavé, líbezné povídání o tom, jak to funguje v oblacích. ˇOžívají zde červánky, slunce i vítr, všudypřítomní andílci i Svatý Petr. Uchováváme jako rodinný poklad! Doporučuji, je to pohlazení po duši.

24.09.2019