Zonia0118 Online Zonia0118 komentáře u knih

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Naprosto úžasná oddechovka :) Maximálně jsem si knihu užila!

14.02.2024 5 z 5

Taková, jaká jsi Taková, jaká jsi Beth Moran

Musím říct, že jsem upřímně zklamaná. Podle anotace jsem si myslela, že se bude příběh ubírat trošku jiným směrem. Přesto, že byl příběh o něčem jiném, nevadilo by to. Kniha se docela dobře četla. Za mě tomu ale chyběla jiskra. V knize se řešilo více věcí naráz, ale za mě tomu zkrátka něco chybělo. Příběh mě vůbec nevtáhnul, chvilkama to bylo pro mě neuvěřitelně nudné a knihu jsem spíš dočetla z důvodu, že jsem stále doufala, že se to nějakým způsobem rozjede nebo se to aspoň trošku změní. Za mě k tomu bohužel nedošlo a nepomohlo k tomu ani to, že mi občas hlavní hrdinka lezla na nervy. Samozřejmě každému z nás se líbí něco jiného, a proto se někomu tato kniha naopak líbit může.

22.02.2024 3 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Velmi dobře napsané a velice čtivé. Konec byl pro mě velice uspokojivý. Já jsem si knihu užila.

26.04.2019

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Já musím říct, že jsem se u této knihy opravdu bavila. Příběh byl naprosto perfektní! Nechtělo se mi od knihy odtrhnout. Četlo se to skvěle a je to přesně ten typ knihy, které mám moc ráda. Oddechová, ale přitom zábavná a sladká romantika. Rozhodně doporučuji :)

28.02.2024 5 z 5

Americký experiment Americký experiment Elena Armas

Tak tento druhý díl jsem si užila ještě víc, než ten první. Samozřejmě oba díly jsou maximálně sladké oddechovky, ale já takové knihy miluju! Tyto knihy čtete, pokud je máte rádi, protože samozřejmě konec je vždy stejný! Já jsem od knihy dostala vše co jsem od ní čekala a ještě víc :) Za mě perfektní! Dlouho jsem si takto knihu neužila :)

20.02.2024 5 z 5