Zojka Zojka komentáře u knih

Deset Deset Lauren Myracle

Super kniha o hlce Viki která má ve svém živote spoustu trapasů ale i krásných chvil.

21.03.2020 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

(SPOILER) COŽE!!!!!! ONA UMŘELA ALISS A JEŠTĚ VELITEL HRANIČÁŘSKÝHO SBORU!!!!? NO TAK TOHLE JSEM V HRANIČÁROVY JEŠTĚ NEVIDĚLA!!!!! na tenhle díl jsem se hodně těšila a nebyla jsem zklamaná. ale především: konečně se will dostal do pěkný bryndy

21.10.2021 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

za mě to byl slabší díl. na začátku nové kapitoly jsem si občas nebyla jistá v jaké době se vlastně nacházím, jinak je to fajn když mi něco nedávalo smysl.

21.10.2021 4 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

nevím proč will musí na téhle obálce vypadat jako bezdomovec

05.10.2021 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

no myslím že to nebylo tak hrozný jak někdo podemnou psal, ale musím přiznat ty první díly byly lepší. taky se willovi všechno až moc podezřele dobře daří. nejlepší byla bytva na konci.

28.08.2021 4 z 5

Turnaj na Gorlanu Turnaj na Gorlanu John Flanagan

super úžasná kniha.
přivedla mě na tohle kamarádka která to taky četla a tak mě zaujala obálka (to je snad poprvé co to byla zrovna obálka, vždycky to byl název nebo mamka ;-))
že jsem si to od ní půjčila na přestávku ve škole. tolik mě zaujal i děj že jsem si to nakonec půjčila v knihovně. škoda že knihovny zavřely:-( .

13.05.2021 5 z 5

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

souhlasím s LunaKiss.

17.03.2021

Silas a černá kobylka Silas a černá kobylka Cecil Bødker

nenadchne ,nepotěší :-/

16.03.2021 3 z 5

Koně: Původ, plemena, vlastnosti, chov, jízda, výcvik, ustájení, zajímavosti Koně: Původ, plemena, vlastnosti, chov, jízda, výcvik, ustájení, zajímavosti Zuzana Buráňová Tillerová

super knížka o konících kde je varování doporučení a
další informace které budeme potřebovat.

11.02.2019 5 z 5

Co mě naučil pes - Slepičí polévka pro duši Co mě naučil pes - Slepičí polévka pro duši Jack Canfield

některé příběhy byly moc pěkné ale drtivá většina příběhů byla v podstatě stejná nebo hodně podobná. rozhodně mě příde lepší slepičí polévka pro milovníky koček ale ani to není žádná sláva.
dohromady to tvoří salát bez hlavy a paty :-/

05.05.2021 1 z 5

Kočičí průvodce noční oblohou - Pozoruj hvězdy s kocourem Felixem! Kočičí průvodce noční oblohou - Pozoruj hvězdy s kocourem Felixem! Stuart Atkinson

supr čupr kniha nabitá zajímavostmi a úžasnými obrázky (dokonce se líbila i mému spolužákovy a to už je co říct :-)).

03.05.2021 5 z 5

Nakresli si vlastní komiks Nakresli si vlastní komiks Piotr Kaczmarski

prostě dokresluju do připravených políček svůj komiks.

19.03.2021

Dobrodružství v přírodě - kniha pro zvídavé průzkumníky Dobrodružství v přírodě - kniha pro zvídavé průzkumníky kolektiv autorů

super úžasná kniha

19.03.2021 5 z 5

Návrat Návrat Kristina Magdalena Henn

super kniha.
určitě spadá do kategorie nej knih které jsem kdy četla.

16.03.2021 5 z 5

Zvěrolékař a jeho přátelé Zvěrolékař a jeho přátelé James Herriot (p)

kniha naplněná humornými příhodami

10.03.2021 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

(SPOILER) tato kniha mě velmi bavila. jenom mě to připadalo trošičku drastické (bojovníci bez vnitřností a bez mozku to rozhodně není téma na večer) stejně si přečtu u další knihy od této autorky

15.07.2021 5 z 5

Irčák Finn Irčák Finn Alec John. Dawson

chudák finn. věčně ho někdo týrá a má skoro samou smůlu. sice všechno dobře dopadne a také má pěkné chvíle al tohle se na příběhu docela podepsalo.

21.06.2021 4 z 5

Slepičí polévka pro milovníky koček Slepičí polévka pro milovníky koček Jack Canfield

nic moc :-/
tvoří to takový salát

07.05.2021 2 z 5

Výcvik psov krok za krokom Výcvik psov krok za krokom Celina Del Amo

já bych dala přednost jiným výcvikovým knihám

20.03.2021

Už sněží, už chumelí Už sněží, už chumelí Miloš Kratochvíl