Zlatovláska Zlatovláska komentáře u knih

Dům za zdí Dům za zdí David Mitchell

Mohu souhlasit s tvrzením "hlavně knihu neodkládejte po první kapitole"... Ona se ale vlastně vůbec odložit nedá...Každá přečtená věta vás nutí přečíst další a další..., abyste se konečně dobraly konce, na který tak čekáte. Pociťujete vlastně i "strach", jaký ten konec bude... Titul mohu doporučit k přečtení všem, kteří ocení skvělé žurnalistické ztvárnění titulu a jsou rádi udržováni autorem v napětí. Dávám pět hvězdiček; kniha byla naprosto skvělá a konec vynikající. :-)

26.08.2017 5 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Michal Viewegh

Některé povídky byly zajímavé, jiné k zamyšlení a některé se mi třeba vůbec nelíbily. Avšak povídka "Kostka osudu" vše vykompenzovala; smála jsem se na celé kolo (bohužel v metru), nedokázala jsem přestat; totální záchvaty smíchu... Ještě dlouho potom, když jsem si na ni vzpomněla, tak se záchvat opakoval... :-))) Tak už jen kvůli této povídce doporučuji titul přečíst. :-)

14.07.2017 3 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Domnívala jsem se, že tuto knihu jsem dostala omylem..., že ji sice určitě začnu číst, ale ta možnost, že ji nedočtu, bude relativně dosti velká... Opak byl pravdou. Byla (je) naprosto výborná..., kdybych mohla, tak ji patrně přečtu na "jeden zátah". Nechtěla jsem ji vůbec odkládat. Skvěle napsáno, vynikající příběh..., z mého subjektivního pohledu velmi, velmi chytlavý (více se nesmí napsat, abych neprozradila obsah titulu). :-) Kniha se mi líbila! :-)

17.01.2017 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Kniha upoutá na první pohled velice zdařilým přebalem... a byť jsem již odrostla z věku teenagerů, tak se mi kniha líbila..., autorčin styl psaní mi naprosto vyhovoval a obsah titulu byl taktéž zajímavý... Kniha rozhodně stojí za to, abyste si ji přečetli také... :-)

04.07.2017 4 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Název titulu i přebal knihy mě zaujal na první pohled; anotace mě utvrdila, že bude kniha rozhodně stát za přečtení... Kniha byla opravdu skvělá, vůbec mě nezklamala, naopak - moc se mi líbila. Stále jsem tipovala, jak asi kniha skončí..., byla jsem udržována v napětí, po celou dobu... Doporučuji přečíst, stojí za to! :-)

06.05.2017 5 z 5

Nejsem namalovaná! Nejsem namalovaná! Alice Kopřivová

Kniha mě zaujala jak svým názvem, tak i přebalem... a musím říct, že se četla sama a já se v ní, v jistých chvílích i "viděla"... Autorkou napsáno realisticky, ironicky a zároveň úsměvně, což oceňuji. :-)

28.01.2017 4 z 5