Zdenk@ Zdenk@ komentáře u knih

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Jestli jste někdo jako já nepřišel na to, že tato kniha vypráví události ještě před prvním dílem Skleněného trůnu doporučuji si ji přečíst po 4. díle této série a to nejen kvůli tomu, že v 5. a v dalších dílech jsou na ni odkazy (bez kterých by Vám plno důležitých věcí uteklo), ale i proto že se konečně dozvíte jak vznikl vztah mezi Celaenou a Samem, více se dozvíte také o tom, co je Arobynn zač a za jaké příčiny se dostala do Endovieru. Já jsem ji četla po 4. díle a nelituji, ale pokud chcete, aby šly události časově po sobě, určitě po ní sáhněte jako první. Dle mého je to i taková zkouška jestli se Vám bude série líbit nebo ne.

02.11.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Krásné rozvinutí děje, člověk se nemůže dočkat co bude dál a tak hltá stránku po stránce. Maas ví jak hrát na city i slzička ukápne. Za co jsem opravdu ráda je to, že upustila od toho umělého milostného trojúhelníku.

25.10.2020 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Od autorky jsem už četla sérii Dvorů, tak jsem se konečně pustila i do této série i když jsem měla trochu obavu, že mě to moc nezaujme, ale jo, ono mě to celkem chytlo. Je trochu znát, že je to autorčina prvotina, ale dle mého velice zdařilá.

24.10.2020 4 z 5