ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Jednoznačně nejlepší kniha roku v tomto žánru. Skvělý humor, dojemné scény a spousta boží chemie mezi hlavními hrdiny. DOPORUČUJI! :)

22.07.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Prostě a jednoduše to byla pecka. Co víc říct? Čím to shrnout? Romantická kniha okořeněná skvělou dávnou sexu. Víc v mojí recenzi.

26.05.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc povedený příběh. Nenechte se odradit anotací, pokud vás nezaujala. Mě totiž také ne. Ale kniha je vážně super. Víc v mojí recenzi.

09.09.2021 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

V roce 2021 jsem díky objevení téhle autorky skákala snad metr vysoko. Její knihy mají romantiku, peprnosti a hlavně boží humor s malinkými znaky popkultury. Prostě když mi někdo v knize zmíní Pána prstenů tak má body navíc :). Navíc tady tenhle příběh prostě chcete číst - víc v mojí recenzi.

22.01.2022 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

To mate tak... Knihu jsem cetla jeste kdyz byla kniha jen v elektronicke podobe. Usedla jsem k ni s tim, ze si projdu par stranek, mozna dve kapitoly... a BUM. Byla pulnoc a ja mela docteno. Neuveritelne ctiva vec. Super pribeh, ktery oceni i starsi rocniky a krom nadherne romantiky narazime i na vaznejsi temata. Bylo to proste bozi.

28.10.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Buďte připravení na potrhlou hlavní hrdinku, spoustu humoru a hlášek z filmů a navíc na super sexy explicitní scény. Že se vám tohle líbí? Tak s chutí do toho! A jestli stále váháte, jukněte do mojí recenze.

05.08.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příběh vás nadchne nejen krásnými popisy Kodaně, ale i příjemnou romantikou. Ke čtení si připravte kávu nebo horkou čokoládu, teplou deku a radši i skořicového šneka - věřte, že ho budete potřebovat - minimálně po něm budete slintat :D.
Doporučuji k přečtení :) - pro více informací si přečtěte mou recenzi.

01.12.2020 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Bála jsem se, že budu jedna z mála, které se kniha líbit nebude. Rozumějte, nemusím pomalé knihy s květnatou mluvou. Jenže tady to bylo úplně jinak pomalé. A pak jsem se už nemohla odtrhnout. Tohle je prostě krása. Víc v mojí recenzi.

24.01.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tak tady je jde vážně o erotický román. Dokonce bych řekla, že Tři sprostá pravidla dávají pojmu "explicitní scény" úplně nový rozměr :D. Každopádně to ale byla pecka a já se moc těším na další díl. Víc v mojí recenzi.

17.08.2021 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Pro mě jedna z nej knih od tohoto autorského dua. Moc jsem si v knize užila humor, romantiku, dojetí a super plot twist. Takže doporučuju. Víc v mojí recenzi :).

30.12.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Příjemný start do nové série. Hlavní hrdinka byla sympatická a prostředí dokonalé pro podzim/zimu. Moc se mi líbila práce au-pair zasazená do příběhu. Pro milovníky hate-love romantiky to je must have. Víc v mojí recenzi.

03.11.2021 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Povedené, dokonce velmi. V rámci žánru je tahle kniha vysoko na mém žebříčku... Víc v mojí recenzi :).

21.09.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Úžasné odpočinkové počtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Opravdu mě autorka dokázala nalákat do úžasné země ledu a ohně. Víc v mojí recenzi :).

03.04.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Doporučíte mi nějakou boží romantiku bez kravaťáka?

Teď se asi musíte zamýšlet nad mou otázkou, že? Ono totiž romantik nebo klidně i erotik bez kravaťáka je sakra málo. A ne, nemám nic proti kravaťákům, ale nezdá se vám, že to občas chce změnu? Protože takový truhlář hmm (jednoho mám doma )

Ještě jednou bych chtěla poděkovat @grada_cz za tuhle skvělou knihu, protože bych ji jinak možná nedostala na zřetel. Sice je obálka docela barevná, ale nějak mi mezi novinkami zapadla. A proto vás na ní DŮRAZNĚ upozorňuji, protože tohle je vážně totální pecka!

Becca má trochu děsivou rodinu, která se jí snaží zahnat do vdávání a lituje ji, protože její ex je nyní snoubenec její sestry. A taková věc jako zásnuby se musí oslavit. Ale Becca nemá koho by s sebou vzala. Tady přichází na řadu smlouva s jedním milým chlapíkem, který se umí chovat jako ideální přítel pro ni. A možná to ani moc nehraje.

Je asi jasné jak to dopadne, ale víte co? Já si to tak užívám. Hlavně ten vtip, #grumpysunshine vibe a sexy scény, protože ty teda jsou excelentní.

Konec byl krásný, jen bych brala větší rozuzlení, co se týká rodiny Beccy. Navíc byla Becca občas trochu zabedněná, ale co by nám z příběhu zbylo, kdyby nebyla, že?

Obálka: Přiznávám, že tentokrát mě obálka za srdce moc nevzala a proto mi kniha možná zapadla.

Verdikt: Naprosté překvapení a totální pecka. Humor, hlavní hrdina a atmoška jsou totiž výborné.

21.11.2023 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Panečku, tak tohle byla paráda. Dvojce mi super sedla a dokonce párkrát ukápla i slza. Vřele doporučuju.

02.01.2023 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Tuhle knihu musíte číst. Je to tak čtivé. Asi docela nereálné, ale strašně milé. A taky neodložitelné. Víc v mojí recenzi :).

29.12.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super rychlé čtení. Brala bych víc stránek a mám k tomu pár připomínek, ale je to skvělá oddechovka na jeden večer. O mých připomínkách se dočtete v mojí recenzi :).

02.09.2021 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Čte se to opravdu samo. Třetí díl série je lepší než ten předchozí, ale na jedničku to prostě nemá... víc v mojí recenzi

29.05.2021 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Tohle je opravdu hodně povedená kniha. Najdete v ní asi nejlepší první líbačku ever. Pro víc info se koukněte do mojí recenze :).

13.04.2021 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Je mi 30 a tohle se mi fakt líbilo. Potřebujete zlepšit náladu? Tohle je to pravé. A přestože je to prostě cute románek, má tahle kniha v sobě poselství. Více v mojí recenzi...

25.11.2020