ZahorajdaJajda ZahorajdaJajda komentáře u knih

Dědečkové Dědečkové Pavel Čech

Knížku jsem měla v ruce 3x a přemýšlela jak ji uchopit, vždy jsem náhodně otevřela stránku a nechápala.... Až na další pokus, jsem otevřela a chtěla číst, zahleděla se do ilustrací a cítila místo, atmosféru ... byl to silný zážitek... u některých mi tekly slzy, u jiných jsem se pousmála a u toho posledního očekávala a napjatě čekala, jak to skončí....
Dědečkové.... co víc říct... dejte tomu šanci... i přes nedostatek písmen, je toho ukryto tolik... Knoflík.... Hruška .... Přání.... Moře..... a poslední stránka mi srdce zatelelila.

26.10.2022 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Knihu jsem dostala do ruky skoro omylem a začala ji číst bez většího zájmu, ale o to větší bylo překvapení, že už po 2 stranách mě kniha chytla a nemohla jsem přestat číst. :)

Osobně se mi kniha velmi líbila a to nejsem žádný milovník Foglarovek.

Dodala bych kousek svého názoru ohledně věku čtenáře pro které je určen, myslím si, že 9 let (3 třída) je ještě dost málo na to, aby hned po pár stránkách četli o smrti, dle mého si to umím představit ve 4/5.ročníku.
URČITĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ ( - vhodně pro kluky i holky)

09.04.2023 4 z 5

Naši učitelku ovládli mimozemšťani! Naši učitelku ovládli mimozemšťani! Pamela Butchart

Knihu jsem četla až na základě referátu třeťáka ve škole :) Chtěla jsem vědět o čem mluví. Zhltla jsem ji jedním dechem. Knížka je živá, akční a fantazii se meze nekladou. Sama bych ji nezvolila, ale i tak jsem se dobře pobavila. Jazyk je zvolený vhodně k věku 8-11, myšlenky hlavních hrdinů jsou uvěřitelné. Doporučuji pro začínající čtenáře, ale i zarputilé nečtenáře :D

15.12.2022