YildizKorelidis YildizKorelidis komentáře u knih

Pletky s konkurencí Pletky s konkurencí Karen Booth

Zdařilá jednorázová romance přečtená za jeden den, kde nejvíc ze všeho jsem se od druhé poloviny knihy nahlas smála, než abych si více užila erotické pasáže. K těmto knížečkám se nevracím, ale kdybych si měla nějakou vybrat na opáčko, byla by to tahle

10.03.2023 3 z 5

V zajetí etikety V zajetí etikety Robyn Grady

Po druhé kapitole jsem usnula. Při dalším pokusu o čtení praštily hlavní hrdinku do hlavy štafle a čtení už bylo veselejší. Přečetla jsem knížku za jeden den a doporučuji na ten začátek uvařit si kafe. Knihu jsem objevila v knihobudce a po přečtení ji posílám zase dál

10.03.2023 2 z 5

Fantastický dekameron Fantastický dekameron Miluše Masáková

Znamenité a podivné příhody pana Prášilka mi přislo jako nepovedený vtip a Dinah jsem nedokázala dočíst. Všechny ostatní měly něco do sebe, některé samozřejmě víc, jiné míň, to opravdu záleží na vkusu čtenáře.

05.06.2021 4 z 5

Jak vyléčit depresi aneb Šest kroků k zdravému životnímu stylu Jak vyléčit depresi aneb Šest kroků k zdravému životnímu stylu Stephen S. Ilardi

Zajímavý nový přístup k depresím. Začlenila jsem a uvidíme, protože jak se říká, na každém šprochu ;-)

30.05.2021 5 z 5

Honba za Annou Honba za Annou Kenneth Robert Gordon Browne

Nevím, co od toho čekali ostatní, ale mě to bavilo. Žádné zbytečné rozepisování nudných popisů lidí, míst atd. Přečteno za jeden den. Jako oddychovka bezva.

30.05.2021 5 z 5

Člověk odnikud Člověk odnikud Josef Toman

Úžasná oddychovka, u které jsem se upřímně moc bavila.

15.08.2019 5 z 5

Sedm záhad Sedm záhad Pío Baroja

Nemám ve zvyku nedočítat knihy, ale stálo mě to velké úsilí. První polovina knihy je totiž neskutečně nezáživná. Ovšem druhá polovina už byla daleko lepší, poutavější.

24.06.2019 2 z 5