wotana wotana komentáře u knih

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Krásný romantický příběh na dva večery. Strhávám ale jednu * za spoustu překlepů, které mi dost vadily.

26.04.2020 4 z 5

Dost hrozný, scény vyumělkovaný a to není nic pro mě. Jako jooo místy jsem se i zasmála, ale to bylo tak málo, že se tím špatný dojem z knihy nesmazal :-(

20.03.2020 1 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Příběh Catharine a Ambrose skvělý, příběh Tash a Girllanda taky super jen Edyona a Marche mě vůbec nebavil, přišlo mi, že se tam dlouho vůbec nic neděje, až když pak prchali před zákonem, tak se to i v jejich příběhu trochu rozjelo. Navíc mi jsou oba strašně nesympatický povahově - jeden rozmazlenej fracek a druhej naivní trouba.
A ten konec - OMG jdu hned na druhý díl :-)

13.03.2020 4 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Hvězdu ubírám za strašně moc postav ve kterých jsem se zorientovala zhruba v polovině knihy. Druhá půlka knihy měla konečně i nějaký spád a dočetla jsem během chvilky, takže se skutečně těším na druhý díl.
A půl hvězdy dávám dolů kvůli neskutečně blbě napsané anotci, protože od skutečného příběhu je dost mimo - viz. "Katharina může pozřít nejprudší jedy, aniž by ji zabolelo břicho" a "Arsinoe zase umí vykouzlit nejrudější růži i krotit šelmy", když skutek utek :-(
Za mě 3,5*/5*

07.02.2020 3 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Já to hodnotím jako průměr. Charakter postav nic moc, nepropracované a nezáživné. Spousta věcí na vysvětlení mi v knize chyběla. Ale jinak nápad a to, že to psala česká autorka, za mě dobrý. Uvidíme, jestli bude druhý díl a jak se s ním autorka popere.

25.11.2019 3 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Super, miluju tyhle dva a jejich vyprávění nemá chybu.

23.07.2019 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Tuhle sérii MILUJU!!! Jedním slovem BOŽÍ a strašně mne mrzí, že už je konec. Všem doporučuji!

14.05.2019 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Stejně jako u prvního dílu, chvílemi dost nudné a zdlouhavé, ale stejně vás to nutí dočíst až do konce.

20.04.2019 2 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Miluju knihy od této autorky.:-)

28.03.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Krásný příběh a moc dobře napsané za den přečtené.

13.03.2019 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Druhý díl ještě lepší než první, prostě super série. Strašně se těším na další díl :-)

25.02.2019 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Je to fantasy pro mládež a tak jsem to taky brala. Už to dávno není moje věková skupina, ale čte se to dobře a příběh je fajn, takže jdu na 2.díl.

26.05.2023 3 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Mám za sebou celou sérii a musím říct, že jsem fakt ráda. Jako celek hodnotím 2,5* a vím, že už tohle nikdy více číst nebudu. První díl byl skvělí, mělo to potenciál a já se těšila na zbytek série, ale s každým dalším dílem, větší a ještě větší nuda. Škoda.

03.05.2023 3 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Opět super jízda, ten konec jsem teda vůbec nečekala. Jen u některých slov mě teda dost štval překlad, jako slovo "zasebevraždil" je teda děs.

19.02.2023 4 z 5

Dobrou noc, Osvětimi Dobrou noc, Osvětimi Maciej Zdziarski

Knih o koncentračních táborech mám přečteno mnoho, ale tato kniha se mi už jen díky stylu psaní, vůbec nečetla dobře. To neustálé přeskakování z minulosti do součastnosti mě strašně mátlo a díky tomu, mě za srdce životy přeživších vůbec "nechytli" za srdce a to mě strašně mrzí.

18.01.2023 3 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Sérii Šest vran miluju, o něco málo Grišu a tak jsem se fakt těšila na příběh Nikolaje, ale... 3/4 knížky jsem se nemohla pořádně začíst, pořád jsem ji odkládala, až cca posledních 100 stran za něco stálo. Mám i druhý díl, ale fakt se mi do něj po tomto zklamání vůbec nechce :-( 3* za ten konec ten to trochu zachránil.

02.11.2022 3 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Jením slovem pecka, už aby bylo pokračování.

12.04.2022 5 z 5

Branky Body Kokoti Branky Body Kokoti * antologie

Hned po přečtení jsem si musela zase pustit všechny díly, fakt boží a jen tak dál

30.12.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak tohle byl zase nářez. Miluju tuhle autorku už aby byl další díl :-)

29.09.2021 5 z 5

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková