Werunka1610 Werunka1610 komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Knížku jsem přečetla jedním zatajeným dechem. Neskutečný příběh, neskutečný konec. Brečím jen u málo knih, ale Sarah mě k tomu prostě přimět umí. DOPORUČUJI úplně všem!!! Nezklamala.

P.S. Společně!!

12.08.2019 5 z 5

Sama čepel Sama čepel Joe Abercrombie

Tato trilogie mě velmi překvapila. Jedna se zase o trochu jiný druh fantasy, kde je realita zobrazována v pravdivém světle. Autor bez žádného přikrášlování ukazuje realitu jeho světa takovou, jaká doopravdy je se všemi vraždami, ústupky a tajemnými plány. Velmi, velmi zajímavá kniha

Poslední argument králů Poslední argument králů Joe Abercrombie

Třetí díl První zákona pro mě byl nejslabší, ale to hlavně proto, že jsem se musela nutit ho dočíst. Některé pasáže byly dost zdlouhavé, ale to v ničem knize neubírá na její zajímavosti.

11.12.2017 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Je to neskutečná kniha!!!! Poutavá a neskutečně dobře napsaná kniha!!!! Musím říct, že jsem se do této série přímo zamilovala... Doufám, že Maasová vydá více takových knižních sérií!!

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Pro mě byla kniha ohromným překvapením. Stala se jednou z mých nejoblíbenějších a její další díly jsou také velice dobré. Za mě určitě velmi dobré fantasy

08.12.2017 5 z 5

Pán bouří Pán bouří Tom Lloyd

Za mě výborné fantasy. Nechybí tu magie, bohové a kouzelní tvorové. První díl se je sice ze začátku trochu zdlouhavý, ale i tak dokážete osudy Isaka hltat a hltat!!!