Vinnie77 Vinnie77 komentáře u knih

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Wau. Pro mne,jedna z knížek od které se nemůžete odtrhnout, jste napnutí do poslední stránky,a po přečtení ve Vás zůstává takový ten pocit,že chcete zůstat.... Zůstat v době Rock and Rollu, nádherných aut,jejichž plnou nádrž jste pořídili za tři dolary. V době všudypřítomného kouře a lidí,kteří k Vám nejsou lhostejní. V době,kdy se nechávali zadní dveře do domu odemčené,kdy pivo chutnalo jako pivo a mléko jako mléko.Ano miluji retro a dokonce jsem našla i trošku podobnosti, s mým oblíbeným filmem Návrat do budoucnosti , https://www.youtube.com/watch?v=b-KGR9lV05I , avšak nebylo to,to jediné.Vztah hlavního hrdiny a Saddie Vás prostě dostane.Fandíte jim a tak moc si přeje aby to dopadlo Happyendem.Ale.....butterfly efect...... určitě si knížku ještě někdy přečtu !!!

07.11.2016 5 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

"....,že pozornost jde ruku v ruce s očekáváním,které-jako sníh-se snáší ,vrství a drtí vás svou vahou."... opravdu brilantně napsaná knížka . Musím přiznat,že při čtení i mne mrazilo v zádech a na stránkách se mi objevily dolíčky a hrbolky,jako v Marilyně kuchařce. Myslím si , že ač je knížka spíše útlá a neobsahuje žádné speciální věty ,zaklínadla a rady typu cesta ke štěstí, Vás vtáhne a přiměje se hluboce a dlouho zamyslet.Zcela jistě intenzivněji než kdejaká kniha ,rádoby, duchovního růstu.

24.10.2016 5 z 5

Klementýnka a bláznivý týden Klementýnka a bláznivý týden Sara Pennypacker

Kniha se dětem ( 9 let) četla bezvadně. Klementýna jim byla moc sympatická a její ztřeštěnosti je vždy pobavily.Velká písmenka,kterými je kniha napsaná jim vyhovovala. Ilustrace jsou také velmi zdařilé. Přečteno za tři dny.Proto dávám maximální počet hvězdiček.

29.09.2016 5 z 5