vikyna9 vikyna9 komentáře u knih

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

Co dodat, tahle kniha se buď líbí, nebo nelíbí.

16.12.2019 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Děj stejný jak v Bez naděje. Jen z pohledu Holdera. Z mého pohledu velmi zajímavé, četla jsem hned po dočtení první knihy. Situace naskakovaly samy, protože byly známé, jen teď jeho slovy. Bylo zajímavé poznat i jeho myšlenky, bezradnonst... Sestřin deník, tvrdý náhled do bezradné duše puberťáka. Nejsem vůbec na romantické čtení, ale tyto dvě knihy jsou prostě úžasné.

13.12.2019 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Není co dodat. I přes nezáživný začátek, alespoň z mého pohledu, moc povedený a čtivý hystorický román.

12.12.2019 5 z 5

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Četla jsem v e knize. Pro mě velká škoda, v papíru by se mi lépe listovalo zpět pro lepší orientaci v postavách. V začátcích jsem se dost ztrácela. Zajímavý příběh, docela poutavě psaný. Pro mě něco nového, po dočtení jsem trochu víc vstřebávala tu překombinovanost. Která je ale možná zkreslená tou e podobou.

14.02.2023 3 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

No nevím... Dočítala jsem ze zvědavosti kdo je vrah. Na.muj vkus moc postav, žádná nijak vybarvena, takové neosobní. A celkově příběh působil jak působil. Ale ta myšlenka děje super.

05.03.2021 2 z 5

Vnitřní kruh Vnitřní kruh Mari Jungstedt

Moje autorčina prvotina . Ale Joo, dalo se číst. I jsem se zase těšila, až budu mít knihu v ruce. Jen tomu chyběl takový ten náboj, nebo jak se lépe vyjádřit.

12.10.2020 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Zajímavé čtení. Z nesouvisejících osudů se nakonec stane propletenec. Kniha po dočtení nutí k zamyšlení.

19.07.2020 4 z 5

Doktor zabiják Doktor zabiják Josh Bazell

Tak trochu jiná detektivka. Ale měla šmrnc, lehkost, napětí, humor, ale i se člověk něco dozvěděl. Kniha se četla sama, doslova jsem se těšila, až zase vezmu čtečku do ruky.

30.03.2020 5 z 5

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Tohle prostě není pro mě. Dočetla jsem, ale pro z mého pohledu jen hrozná slátanina.

18.12.2019 1 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Moje první přečtená kniha tohoto autora. A určitě ne poslední. Hodně nocí travených s knihou a myšlenkou... Ještě jednu kapitolu. Těším se na Šelmu.

12.12.2019 5 z 5