vhumanik vhumanik komentáře u knih

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

K téhle knize jsem se dostal po velmi dlouhé době od svého prvního setkání s Pratchettovým fantastickým světem. Tou první byl Mort a nějak extra mě to tehdy neoslovilo. Uteklo ale spousta času, ve kterém jsem si oblíbil anglický humor a pročetl spoustu klasických fantasy ság jako je třeba Zaklínač. A myslím že hlavně díky těmhle získaným zkušenostem si teď Zeměplochu doopravdy vychutnávám ;)

22.03.2012 5 z 5

Digitální fotografie 1 Digitální fotografie 1 Scott Kelby

Velmi zajímavá kniha pro fotoamatéry. Je napsaná čtivě a s humorem a celkově je dobře strukturovaná. Lokalizace některých rad a doporučení do místních podmínek také přidává na hodnotě. Začínajícím fotografům, kteří používají k focení pokročilejší aparátky lze jen doporučit.

22.03.2012 5 z 5

Kouzla a taje dýmek I. Kouzla a taje dýmek I. David John Hingis

Tato brožurka je užitečným pomocníkem do začátku pro čerstvé dýmkaře. Jen si myslím, že barevná obrazová příloha je v téhle knížečce téměř zbytečná a zbytečně tak i navyšuje její cenu.

22.03.2012 4 z 5

Kouzla a taje dýmek II. Kouzla a taje dýmek II. David John Hingis

Poměrně zajímavá knížečka pro dýmkaře z kategorie pokročilých. Aktuálnost některých faktů a rad samozřejmě s věkem knížky klesá nicméně jejich užitečnost pro začínající a mírně pokročilé dýmkaře zas tolik ne.

22.03.2012 4 z 5